Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vannak pozitív tapasztalatok,...

Vannak pozitív tapasztalatok, eredmények Flabélos-al kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ki próbálta valaki?Valóban jobb lesz az alak tőle csupán10 perces programoktól?Igaz,hogy 45-50 perces eddzésnek felel meg?

Írjatok!


2013. jan. 29. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Gazdasági pozitív hatása van. Felkapott divat, aki beruház ilyen gépekre, annak megtérül, ez kizárólag nekik pozitív tapasztalat, eredmény.
2013. jan. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem igaz.

Én kaptam egy 10 perces próbát,mikor leszálltam róla szinte lement rólam a stressz.Ezenkívül mozgatja a belső szerveidet és valóban ott rezgett a testemen,ahol a problémás területek vannak.A hosszútávú hatására volnék kíváncsi.

2013. jan. 30. 19:17
 3/22 anonim ***** válasza:
39%

Ott rezgett a testeden, ahol a problémás területek vannak?


Te mennyi idős vagy? 12 ?

Átmozgatja a belső szerveidet.. ne nevettess már..!

2013. jan. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
59%
Hello :) Én is keresgettem itt FLABÉLOSról véleményeket, tapasztalatokat. Szinte csak rosszakat látok. Én viszont úgy gondolom, hogy mellett, hogy eszméletlen jó érzés, figyelmes és tudatos étkezés mellett igenis hatásos. Nem mondom, hogy olcsó, de megéri. És igenis, HATÉKONYABB MINT A FUTÁS!!! A laikusok természetesen nem hiszik el, de ez így van. Egy 1mp alatt 30 izmot mozgat meg, amire sem a biciklizés, sem a futás NEM képes.Ezek tények. Mindezek mellett saját ismerősöm tapasztalata a következő: Fél évig rendszeresen járt, és eltűnt róla a narancsbőr. Ülve fókuszálódik erre a funkcióra a leginkább.
2013. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
A futásnál minden hatékonyabb :))))
2013. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 ancsicafat válasza:
94%

Én Flabélos szalonban dolgoztam, ami sajnos azért zárt be, mert az adott városban túlkínálat keletkezett, tehát nem érte meg a szalontulajdonosoknak.

A Flabélos nem csodagép, ezt mindenképp érdemes tudatosítani magában az embernek. Ezzel együtt igenis segíthet elérni a kívánt célt, ami lehet alakformálás, rehabilitáció, vagy egyszerű átmozgatás is.

Az, hogy 45-50 perces edzésnek felel meg, azt jelenti, hogy az izomösszehúzódások száma egységnyi időre vetítve 4-5-ször nagyobb. (mediwel.hu-n érdemes körülnézni)

Alakformálás céljából érdemes hetente legalább háromszor 10 perccel kezdeni, ezt is ugyanolyan rendszeresen kell végezni, mint bármilyen más sporttevékenységet, ha eredményt szeretnél elérni.

Egy idő után azonban a szervezet megszokja a terhelést, így érdemes azt növelni (alkalmanként 20 perc), valamint más gyakorlatokat is kipróbálni.

Vannak előre beállított programok, melyekkel P1: átmozgathatsz, P2: alakot formálhatsz, fogyhatsz, narancsbőrt gyilkolhatsz és P3: ami kimondottan sportolóknak ajánlott intenzív átmozgató, izomlazító hatású; ezenkívül lehetőség van a különböző testtájak célzott erősítő edzésére (ebben igenis el lehet fáradni és meg is lehet izzadni).

Ha az előző 3-5 évben tartottad a súlyod, a készülék önmagában is segít; azonban, ha a súlyod gyarapodott, érdemes az életmódodnak, egészségi állapotodnak, energiaigényednek megfelelő életvitelt, diétát választani.

Az első egy hónapban általában tónusosabb lesz az izomzat, súlycsökkenést nem igazán lehet tapasztalni, esetleg könnyebben beleférsz a nadrágodba.

Azt azt követő időszakban reálisan kb havi 2-4 kg-tól lehet megszabadulni.

Amennyiben nem tapasztalsz változást, érdemes megnézetni a pajzsmirigyed, mert túl- és alulműködés is kedvezőtlenül befolyásolhatja az anyagcserét.

Az én vendégeim közül szinte mindenki sikereket ért el, karcsúsodtak, a sportolók teljesítménye javult, a cukorbeteg néni sokkal mozgékonyabb lett, sőt akadt, akinek a rettenetes tartását és sikerült kijavítani.

Saját magamon is csak kedvező változásokat tapasztaltam: feszesebb lettem, a narancsbőröm elkezdett fellazulni.

Fontosnak tartom még, hogy általános jókedvet okozhat.


Amennyiben kipróbálod, keress olyan szalont, ahol a személyzetet segítőkésznek és felkészültnek találod, mert lehet sérüléseket okozni a készülékkel, valamint a nem megfelelő program és fokozat kiválasztása nem fog sikert hozni. Nem biztos, hogy az használ, amit nagyon intenzívnek érzel.

Remélem hasznos volt és eléred a kitűzött célod a Flabélos-szal!

Üdv.

2013. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Egy pont hibádzik, hogy nem az izomrángások száma meghatározó egy edzésnél. Persze ez a fogyasztókat nem érdekli, ők éhezik a pénzlehúzást és a divatot.


-

Egyébként hihetetlen számomra, hogy létezik olyan város, ahol túlkínálat jött létre Flabéloszból. Ha minden 2. ember szalont nyit, akkor is sorban kellene állniuk a maradék embereknek, hiszen most ez a trendi!

2013. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 ancsicafat válasza:
100%

Egy kis edzéselmélet:

A terhelés összetevői: az intenzitás, a terjedelem, az ingerküszöb.

Az intenzitást meghatározza:

-Időegység alatt végzett mozdulat vagy mozgás gyakorisága

-Valamely komplex mozgás végrehajtásának sebessége

-A felemelt, vagy megmozgatott súly nagysága

-Az ellenállás nagysága

-Időegységre jutó munkateljesítmény

-A terhelés alatti pulzusszám

2013. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Jujj,te még mit keresel itt "TaplalkozasHarcmuves"???

Köszönöm a válaszokat,kielégítőek voltak az információtok!

2013. febr. 2. 11:36
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Voltaképp nem keresek. Olvasgatok, próbálom megérteni hogy miért hisznek oly sokan a flabélosban.. tapasztalatokat gyűjtök.


Egyelőre azt találtam, hogy 1. mindenki keresi a könnyebb utat, nagyon kényelmes felállni egy gépre, ami majd edz helyettünk.

2. él a tévhit, hogy a mozgás = minden. Egészség, fogyás, és ehhez olyan mozgás kell mint: a flabélos. Nos, ez jól hangzik, de nem sok értelme van.

És akik ilyen üzleteket futtatnak többnyire megélnek belőle, mert fogyást, gyógyulást (stb.) ígérnek, megélnek hazugságból. Akik viszont képzett edzők, gyógytornászok, masszőrök, ők akár éhen is halhatnak, mert nem árulnak zsákbamacskát, nem ígérnek csodát, nem árulnak vak hitet és átverést. Ez ment mindig is a fogyiiparban, és mindig voltak vevők akiket le lehetett húzni, ahogy a mai napig vannak.

2013. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!