Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kiló vagyok?...

Szerintetek hány kiló vagyok? És mennyit kéne fogynom? Kép lent. Tanácsok a fogyókúrához?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jan. 29. 22:07
1 2 3
 1/30 aspikami ***** válasza:
55%
Már mi a francért kéne fogynod? Szerintem jól nézel ki így is. Szerinted melyik pasinak jönnek be az anorexiás csajok?!
2013. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Mirk ***** válasza:
73%
5-10 kilót. Szálkásító diéta és mozgás.
2013. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
en is 8-10kg mondok, a sullyod megtippelesehez viszont kene a megassagod...
2013. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem sem kell fogynod.

Ha azonban vékonyabban jobban tetszenél magadnak, akkor sem kell 4-5 kilónál többet leadnod, mert az már egészségtelen lenne.

2013. jan. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim válasza:
39%
csini vagy! Hasonlóan nézek ki, kb 54 kg ra saccolak
2013. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Sajnos az elmúlt fél évben 7-8kilót híztam.. ezt szeretném leadni, mert így nagyon nem érzem jól magam! 162cm vagyok!
2013. jan. 29. 22:58
 7/30 Mirk ***** válasza:
68%

Én nem értem ezeket az embereket akik írogatják, hogy "csini vagy, nem kell fogynod, tökéletes" meg hasonlók, olyanoknak akik egyértelműen túlsúlyosak. Ő sem azért kérdezte és töltött fel képet mert karcsúnak gondolja magát. Az összeérő combok, kikerekedő has és széles csípő egyértelműen túlsúlyra utal. Vagy mindenki legyen túlsúlyos? Az miért jó? Azért mert hosszú távon egy rakás egészségügyi problémához vezet?

És miért van ezen emberek számára csupán két véglet, a "csinos" (túlsúlyos) meg az anorexiás? A kettő között nincs semmi? Nem lehet valaki zsír nélküli de mégsem anorexiás? Sportos? Például:

[link]

2013. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Azért túlsúlyosnak egyáltalán nem nevezném. Van rajta egy kis felesleg, de nem kövér egyáltalán.

Szerinted igen, neked nem tetszik. Nos, nem vagyunk egyformák, szerencsére. Azért ennyi plusz nem kockáztatja az egészségét sem.

2013. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
A kérdező pont úgy néz ki, mint Nicole S. Hol itt a probléma?
2013. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%
itt a problema: [link]
2013. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!