Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap csak vacsorát...

Ha minden nap csak vacsorát eszek fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Csak pár kilót szeretnék fogyni. Előtte se ettem sokkal többet, szóval nem fog megártani, és túlzásba se fogom vinni :) ...Köbö mennyi idő amíg így 6-7 kiló lemegy? a vacsora egy normál adag egy fiatal /18 éves/ lánynak. Mennyi idő kb? ez alatt edzek is.

2013. jan. 28. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mit ennél vacsira? egyebkent inkább reggelizned kéne akkor ha már ilyen drasztikus módszerhez folyamodnal. amúgy szerintem pár hónap 1-2-3...de ez legfőképp izomveszteseg lenne:(es ha már egyszer eszel akkor fehérje tartalmú kajakat fogyassz inkabb vagyis tobb legyen az mint a szenhidrat :)
2013. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Le fogsz fogyni, de nem leszel szép. Az izmaid fognak eltűnni, a bőröd tönkremegy, az arcod fakó lesz, a hajad fénytelen. Ha durva fogyókúrát szeretnél, akkor is inkább sokszor kevesebb elvét kövesd: napi ötszöri étkezés, reggeli csak min fél óra kardioedzés után. Délelőtt szénhidrát, délután fehérje. Este jöhet még egy edzés, súlyzós, főleg fenékre-lábra koncentrálj - azt viseli meg legjobban a gyors fogyás.

Így a magadhoz vett energiát fehasználod (számold a kalóriákat!)

Sok gyümölcsöt-zöldséget egyél, a rostok segítenek sokat. Minimum 3 l tiszta víz.


A csakvacsora a lehető legrosszabb, épp azt kéne inkább kihagyni.


Ha nagyon be akarsz durvítani induljon a nap egy banánnal + egy pohár almaecetes vízzel, majd fél óra múlva a kardio, utána rendes reggeli/tízórai,


Így egy-két hónap, de lehet, hogy kevesebb, attól függ, mennyi felesleg van rajtad (minél kevesebb, annál nehezebben fog lejönni)


És ne tartsd nagyon sokáig, még így is egészségtelenül durva fogyókúra!!!

2013. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Aremeen válasza:
tesóm 20 kilótól szabadult meg úgy h kb 3 hétig csak paradicsomot meg egy pár virslit evett egésznap..durva volt de hatásos
2013. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A koplalás sose jó.


Azért gondolkodunk ilyenekben, mert mert nem tudunk normális ételeket enni. De ha egész nap nem tudunk normális kaját enni, akkor este sem. Ami a nap egyetlen étkezéseként, ergya ételekkel.. nagy problémát okozhat 1-2 hét után.

2013. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez hozzátenném, hogy ha visszatérsz fogyás után a rendes étrendedhez, jó eséllyel visszahízol.
2013. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, lefogysz aztán 1 hét alatt vissza megy a duplája sok sikert hozzá
2013. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vuska válasza:
Szerintem vacsorázhatsz csak mértékkel...én is fogyózom és este 7 után már nem eszek semmit, bár sajna ez nem mindig sikerül:( ja és ha ennél is este akkor várjkb. 3 órát evés után és utánna mehetsz aludni;) szóval ha 8kor eszel, 11kor nyomás az ágy...
2013. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Princess4ever válasza:

4.válaszoló:egézséges maradt a hugod???

Kérdező: sztem inkább ebédet vagy reggelit egyél

2013. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vajon egy nap csak egyszer éhezik meg, hogy csak vacsorázni akar?
2013. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!