Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az itthoni tornára?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül fogyókúrázni szeretnék, hanem inkább tornázni, de nincs erőm elkezdeni, pedig fogyni szeretnék. 150cm vagyok és 54kg. Ti hogyan veszitek rá magatokat az itthoni edzésre? Eljárni nem tudok, pedig az jobb lenne. Már többször elkezdtem, csináltam is egy ideig, de utána mindig közbe jön valami, nem tudom pár napig csinálni, és utána nehéz rávenni magam...mit tegyek?

2013. jan. 30. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megyek és elkezdem!Tényleg ennyi!

Tűzz ki valami célt magad elé, hogy akkorra szeretnél jobban kinézni és az lebegjen a szemed előtt.

Csak elkezdeni nehéz,utána pedig baromi büszke leszel magadra!;)

Hajrá!

2013. jan. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

"Nem feltétlenül fogyókúrázni szeretnék, hanem inkább tornázni, de nincs erőm elkezdeni, pedig fogyni szeretnék."


Mert nem gondolod át hogy mit akarsz.


Fogyni szeretnél? Akkor miért nem normálisan eszel, miért tornázásról írsz ki kérdést?

Tornázni szeretnél? Nem szeretnél, mert akkor már csinálnád. Csak érzed, hogy tornáznod kéne, vagy lehetne, de pont hogy nem szeretnéd csinálni.


Menj el egy klubba, egyesületbe ahol értelmes 'tornát' csinálnak, és segítenek elkezdeni.

Értelmes tornának nem a fölösleges ugribugrikat ajánlom, hanem azt hogy Jóga, Pilates, Callanetics, Ín-izom-velő torna, Medence torna ...


Otthon lehet erősíteni, Bodyrockozni, Insanityzni, de csak akkor ha tényleg akarod és belekezdel. Edzésre tanulni, fejlődni mész, és mondják mit csinálj, ha egyszer lementél akkor az edzést, tornát is végig fogod csinálni, ezért ajánlom kezdetben ezeket.

2013. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!