Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevés kalóriabevitel - anyagcs...

Kevés kalóriabevitel - anyagcsere?

Figyelt kérdés

Diétázom, így elég keveset eszek. Reggelire egy szendvics, ebédre valami kis csirkehús és mellé zöldség. Közben alma, narancs, vagy hasonló szóba jön, ha éhes leszek.

Nem is érzek éhségvágyat, még sincs székletem.

Viszont mikor ma pl. picivel több húst ettem (ráadásul sertéshúst),egyből lett.

Fogyás szempontjából nem tudom, hogy mi a jobb. Ha keveset eszek (de megvagyok vele elégedve), vagy ha próbálom jobban teletömni magam, de viszont "dolgozik" a testem.

Elég butus vagyok ehhez a témához, szóval köszönöm a segítséget előre is :)


2013. jan. 31. 20:22
 1/2 poiu ***** válasza:

És a vacsora?

Ha keveset eszel, a székleted is kevesebb (esetleg ritkább) lesz. Húst ehetsz sokat, de tele ne tömd magad. Kicsit gyanús vagy nekem... Magasságod, súlyod, korod?

2013. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Altalaban vacsira mar nem vagyok ehes, ha megis akkor valamilyen gyumolcs, zoldseg.. ami jol esik.

Miert vagyok gyanús?:D

Egyébként 105kg voltam, most egy hónap alatt le ment 9kg (sportolok is mindennap -persze megesik,hogy kihagyom,de ritkán). Ja, és 170cm&20eves

2013. febr. 1. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!