Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon beteg lettem! Szerintet...

Nagyon beteg lettem! Szerintetek ez igaz, amit leírok?

Figyelt kérdés

Nagyon beteg lettem. Tegnap éjjel kezdődött, elég erős hidegrázással, hőemelkedéssel, stb.stb. Nagyon kész voltam már és nem tudtam mit kezdeni. Mára annyira erős lett a dolog, hogy fekvő beteg voltam egész nap, tüzelt a testem, ki voltam rendesen, fájt a fejem, ízületeim mint az állat.


A párom azt mondta, hogy ilyenkor ne foglalkozzak a kcal-al, hanem egyek azt amit KÍVÁNOK, mert hogy ilyenkor a test több kcal-t használ fel.



Szerintetek ez hogy van? IGaz lehet ez?


A test betegség esetén mennyivel több kcal-t fogyaszt el? Én kb. 2500 kcal-t ettem ma sajnos, holott 1200-1300 körül kellene ennem minden nap, mert dagadt vagyok (170/71).


Le akarok fogyni 20 kg-ot amúgy.


Ez a nagy zabálás mennyi idő múlva ürül ki?



2013. jan. 31. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Ez olyan,mintha csináltál volna egy csalónapot.Holnap elvégzed a nagydolgod,és semmi nem marad meg belőle.Persze folytasd az 1300 kcalt.
2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagy, egyél, amit megkívánsz. A szervezeted jelzi, mire van szüksége.

Nehogy lázasan, influenzásan is a fogyókúrával törődj!!!!

A 170/71 még nem dagadt, a BMI kalkulátor szerint 24,57 testömeg index, és még a normál kategóriába tartozik. 81 kilónál lennél túlsúlyos :)


Egyél sok vitamint, gyümölcsöt, és amit kívánsz.

Gyógyulást Neked!

2013. jan. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A láz nagyon megterheli a szervezetet , ilyenkor nagyobb az energia igénye 3-4 szerese a normálisnak ,ilyenkor nem szabad diétázni, sok gyümölcs, meg vitamin, sok folyadék.
2013. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!