Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164cm és 61kiló jó? Gyorskorzi...

Iansomerhalder kérdése:

164cm és 61kiló jó? Gyorskorzisok szóval azért izmos vagyok főleg a combomon. :D

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
gyorsan hízol,mert valamelyik nap még csak 60 kiló voltál :D
2013. febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. febr. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én 165 cm vagyok, és 53 kg, két gyerkőc után. Ebből szeretnék 3 kg fogyni. Én 50 kilóval éreztem igazán jól magam. Az a lényeg, hogy te jól érezd magad a bőrödben.
2013. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mi döntsük el, hogy ez az arány jó-e?

férfi vagy? áh, kizárt... azok nem kérdeznek ilyen hülyeséget.

Nőnek 61 kiló?

Nem tudom... én mikor ruhát megyek vásárolni, csak pislogok, hogy az XL-es meg az XXL-es ruhák aránytalanok... hurkapálca emberekre szabják.

Ki fog átcipelni a küszöbön, ezek közül? :)

2013. febr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2013. febr. 6. 13:43
 6/8 anonim válasza:
Nem baj!! A csontozatodtól is függ. Pl. én is 165 cm. vagyok, és 50 kg, az uncsitesóm meg ugyanannyi idős, mint én, olyan magas, és 10 kg-val több nálam, és nem néz ki kvérnek egyáltalán, sőt nagyon csinos. De ahogy mondtad, hogy izmos is vagy, meg gondolom a csontod is vastagabb nem olyan gázos, ha nem látszik rajtad. Mert ami rajtad van, az a plussz 10 kg. ( magamhoz hasonlítok) az nem hiszem, hogy zsír, vagy felesleg, hanem inkább a csontozatod.
2013. febr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
164 centihez tapasztalatom szerint 50-54 kiló a befutó, ami az én nőideálomat kbra belövi. de ha sportolsz és a többlet izom, akkor attól még simán jól nézhetsz ki, gondolom erre irányult a kérdés. vagy ha a melleden van az is megbocsátható:) kép segítene. szemrevaló legyél, a többi nem számít
2013. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rasn79 válasza:
ha aktívan sportolsz, akkor jó az arány. én a 170-emmel régebben 52 kg körül voltam pasi létemre, ami gáz volt, de idősödöm (ezek szerint, és már 65 kiló is megvan, pedig nem eszem többet. észrevettem viszont, hogy kicsit lassabb, nehézkesebb lettem, tehát gondoltam rá, hogy plusz 10 kilót, ami hasra jött, átdolgozom izommá, jót tenne! :)
2013. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!