Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a videókról? Hasznosak lehetnek?

Figyelt kérdés

Állitólag ha jól értem, ezek intervallumos edzések, és ha minden igaz, ezek jobban égetik a zsirt. Ti mit gondoltok?

Hányszor csináljam őket?


http://www.youtube.com/watch?v=_Ov-lSkpOyI

http://www.youtube.com/watch?v=BS7XkoGmhXQ



2013. febr. 4. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos égetik a zsírt, de hogy meddig fogod bírni ezt az ugrálálst az már más kérdés. Pár napon belül, sőt szerintem még az első alkalommal is úgy fog sajogni a bokád, hogy nem fogod bírni csinálni.
2013. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha végig tudod csinálni olyan kockahasad lesz. Mondjuk persze ez attól is függ honnan indulsz. De sok olyat olvastam, hogy úgy kellett összekaparni a földről szegény embert, mert elájult. De kipróbálhatod, aztán majd meglátod. Egy biztos. Hasznosnak, nagyon hasznos.
2013. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

na most csináltam meg a rövidebbet, kemény 17 percet. ami nem hangzik soknak, nem gondoltam, hogy igy kikészit.

a pulzusom jelenleg 130, amit azt olvastam, hogy jó.

alig kapok levegőt, ég a tüdőm, a fejel is megfájdult egy pár másodpercre a végén.

eléggé meg is izzadtam, a fejem vörös.

az izmaiban nem nagy megerőltetést, talán egy kicsit a vádlimba.


nem tudom, hogy higgyek-e annak, hogy ez tényleg jobb-e mint mondjuk egy 40 perces B.A.

de mindenesetre kipróbálom, mert amúgy meg nem vesz igénybe sok időt, és ha még hatékony is, akkor nagyon örülnék.


akinek esetleg van tapasztalata, az irja meg ha van kedve.

2013. febr. 4. 11:44
 4/10 A kérdező kommentje:

na látom totál elszálltam, össze vissza irtam, meg kihagytam a szavakat, na mindegy értitek.


elképzelhetőnek tartom, hogy jó lehet. amúgy azt el is felejtettem leirni, hogy kb. 5 perc után, eléggé megindult a nyáltermelésem, olyan édes volt, mint mielőtt az ember hányna. nem volt kellemes, majdnem kiköptem a tüdőm.


az olvastam, hogy legfeljebb heti háromszor ajánlják. akkor elég ezt a 17 percet 3-szor megcsinálni? vagy hosszabb kellene?

2013. febr. 4. 11:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Na én már abban elfáradtam, hogy belenéztem :D

Azt hiszem este én is kipróbálom! Ezzel kb hány kalóriát lehet vajon elégetni?

2013. febr. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs, de ahogy utána olvastam, az neki a lényege, hogy edzés után is akár 24/36 óráig a test nagy mennyiségű kalóriát használ fel, nagyon felpörgeti az anyagcserét.

ja, meg azt irja, hogy 10X hatékonyabban lehet vele égetni a zsirt, mint mondjuk egy 40-60 perces B.A-val.

háát kiváncsi vagyok, csinálom egy hónapig, és meglátjuk az eredményt.

amúgy nem volna rossz ha igaz lenne, mivel alapvetően gyors, és nem unalmas, illetve elég egy héten 3x csinálni, sőt nem is ajánlott többet.

először csinálom a rövidebb videót, aztán meg majd a hosszabbat, ha már nem köpöm ki a tüdőmet annyira a rövid alatt.

mellesleg megcáfolom amit irtam, mármint hogy nem éreztem az izommunkát teljesen, kb. fél órára rá izomlázam lett a vádlimban, kicsit a combomban és a derekamnál is.

2013. febr. 4. 14:17
 7/10 Awful11 ***** válasza:
Étrend nélkül nem fogsz tudni fogyni!! A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell! Szerintem hanyagoljad ezt az ugrálást és menj el biciklizni, lépcsőzni vagy ugrálókötelezni, mert azokkal többet érnél. Persze a megfelelő étrend mellett!
2013. febr. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Néhány eredmény: [link]

2. voltam

2013. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

étkezés megvan, vagyis jobban mondva a lehetőségeimhez képest, csökkentettem a szénhidrátot, chipseket, cukros italokat, növeltem a zöldségeket, és persze kalóriadeficitben vagyok. olyan -500/-700.

régóta diétázom, már fogytam 14 kilót kb.

már csak az utolsó 7 kellene kb.

meg fogom próbálni, kiváncsi vagyok, hogy tényleg olyan jó-e mint amiket olvastam.

majd beszámolok egy hónap múlva.

2013. febr. 5. 08:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Amit az egyik fenti válaszoló linkelt az nem ennek az eredmény, hanem az INSANITY-é (60 napos edzésprogram). Az meg durvább ennél is.
2013. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!