Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kenyér nélkül és zöldséggel a...

Kenyér nélkül és zöldséggel a migrén ellen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el életmódot váltani.. Egyáltalán nem eszem kenyeret és igyekszem több zöldséget fogyasztani.. Ma ráeszméltem, hogy a hetenkénti 2-3 napos migrénes rohamaimnak se színük se hamvuk.. Azt mondják a rossz táplálkozás lehet migrén kiváltó, pl túl sok fűszer, de én azóta is eszem fűszeres ételeket.. Az egyetlen, amit elhagytam a kenyér minden formában.. Lehetséges, hogy a kenyér volt a ludas? Vagy mostanában jobb az időjárás, nincs annyi front? Ha a kenyér a bűnös, mi van benne, ami kiválthatta és az még milyen ételekben található meg? Ti mit gondoltok erről?
2013. febr. 4. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen tapasztalat van. Nem a fűszerek miatt, hanem (meglepő módon, dobszót kérek) valószínűleg már megint az a szerencsétlen glutén kerülhet okkal célkeresztbe. Lelőhetné már valaki végérvényesen.
2013. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kenyérnek semm, de semmi köze a migrénhez. Aminek van: csoki, frontok, színes gyümöcsök, vörösbor, sajt, nem-avás, sok alvás, idegesség. stessz, menstruáció, stb. Nálam vadabb migrénes a világon nem volt, de másként olodottam meg a dolgot. Nyugati országokban a migrén ellen orvosi rendelvényre adják a botoxot a megfelelő helyre, hogy blokkolják a kérdéses izomszöveteket. Nálunk ez még csak egy rózsaszín álom.
2013. febr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk csokit sem eszem azóta.. Az is lehet akkor a hibás.. Akkor a csoki is kilőve a jövőben is.. Inkább kerülök mindent, ami újból kiválthatja.. Nem akarom újra, néha már az öngyilkosság határán álltam több nap fejfájás után.. A botoxot kerülném.. A botox alapanyaga a botulizmus kórokozója.. Inkább nem juttatnám a szervezetembe..
2013. febr. 4. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

A botox alapja az idegbénító méreg amit egy baktérium is termel, csak mérget juttatnak a szervezetbe.


Nagyon 'szimpatizálok' az olyan válaszolókkal (emberekkel), akiknél a Mennyország a Földön az, ha elég mérget, gyógyszert kaphatnak.


Amikor gluténmentes, szénhidrátszegény étrenden járványosan számolnak be a fejfájás, migrénes rohamok megszűnéséről vagy a gyakoriságuk komoly ritkulásáról. Mi ilyenkor a gondolat? Mikor lesz nálunk kapható egy újabb gyógyszer, injekció, tüneti kezelések éljenek örökké..

2013. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Simán lehet! A kenyér csak üres kalória, semmi vitamin nincs benne, semmi felhasználható tápanyag, ellenben a zöldségekkel, amik tele vannak vitaminnal.

Én az emésztőrendszerem vettem észre a változást, mióta leálltam a kenyérrel. Előtte minden bajom volt, fájt a hasam, puffadtam, égett a gyomrom, ment a hasam, szorulásom volt, mikor mi, de mindig volt valami. Mióta egészségesen étkezem, egészséges székletem van minden nap, vagy napi kétszer és nem fáj semmim.

2013. febr. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!