Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a fogyókúrával fogytam...

Ezzel a fogyókúrával fogytam le ha ezt folytatom nagyon veszélyes lesz?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok 167 cm és mostmár csak 50 kiló.Ezzel a fogyókúrával fogytam le egésznap csak egy fél szendvicset ettem amibe zsírmentes sokna volt, meg mellette még 3 almát.Ha ezt folytatom veszélyes lehet?mert le akarok fogyni 45 kióra.
2009. szept. 4. 17:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah és mellette mindenap tornázok fél órát:)
2009. szept. 4. 17:39
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
igen veszélyes !!! miért nem lehet azt megérteni hogy nem igy fogsz fogyni ha koplalsz ezt értsétek már meg !
2009. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
nagyon veszélyes, már így is elég rosszat tettél magadnak. a magasságodhoz az 50 kg is kevés, nem hogy a 45, főleg hogy még serdülsz. gondold át a dolgot, mi a fontosabb? hogy 45 legyél, de kórházba kerülj, csúnyák legyenek a körmeid, a hajad a vitamin hiánytól, száraz legyen a bőröd vagy nem kínzod tovább magad és nem leszel gebe és csúnya és halott. fontold meg, légyszíves. minimum 2000kcalt kéne fogyasztanod, amit te eszel az max 500kcal.
2009. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, veszélyes, és emellett azért is őrültség mert már az 50kg is kevés a 167 cm-hez, fogyókúrázzon az akinek valóban szüksége van rá, és ne az aki már így is sovány! Ha formálni akarsz a testeden sportolj, és ne végezz ilyen hülye drasztikus fogyókúrákat, pláne a Te korodban ne... Vagy talán maradandó károsodást, hormonproblámákat, elmaradó menstruációt szeretnél és nem normálisan fejlődni?? A szüledi tudnak arról hogy így táplálkozol?
2009. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Öööö..Apukám szokott csomagolni kaját a suliba és annak a kajának is csak a felét tudom megenni..Mert már összeszűkűlt a gyomrom...Nem tudok micsinálni..Ha meleg kajára nézek rosszul leszek....Csak a gyümölcstől nem leszek rosszul...
2009. szept. 5. 12:14
 6/8 anonim válasza:

ez rettentő ártalmas hidd el!

nagyonveszélyes :S én 14 éves vagyok, 176 cm és 55 kg. énis ezzel a fogyókúra félével adtam le másfél hónap alatt kb 9-10 kgot. amibe azért ha belegondolsz nagyon ijesztő. szerintem semmiképp ne folytasd ezt a dolgot, mert engem anyu már kórházba akar vinni. azonkivül, ha nem eszel nem csak hogy összeszűkűl a gyomrod, de ki is lyukadhat. [alias gyomorfekély]. meg attól, hogy nem eszel lelassúl az anyagcseréd is, ami azt jelenti,hogy méglassabban fogsz fogyni! meg amúgy is. gondolj bele, kérdezd meg barátaidat, hogy tényleg szép lenne-e az,hogy csont és bőr vagy? nem éri meg hidd el..undorító látvány ha valaki ugy néz ki.

2009. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de igenis tudsz mit csinálni, legalábbis ha akarsz. magadba kell erőltetned valami normális ételt is, különben komolyan csak a koporsóban fogod élvezni a soványságod, aminek lásd be, hogy nincs semmi értelme. tudom, nem egyszerű, de rajtad múlik.
2009. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat próbálkozom:)
2009. szept. 6. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!