Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrával tényleg nem...

Fogyókúrával tényleg nem tudom eltüntetni a "pocakomat"?

Figyelt kérdés

Már fogytam 13 kilót, aminek nagyon örülők. De, az a helyzet, hogy legfőképp az arcom, combom, karom, fogyott nagyon láthatóan, és a hasam kevésbé láthatóan.

Most ott tartok, hogy van egy kis pocakom középen, de oldalt, meg lapos lett a hasam, a csípőm is tökre kiáll.

Erre azt mondták páran, hogy ügyes vagyok, ha még fogyok, akkor eltűnik az is, és teljesen lapos lesz a hasam.

De volt aki nagyon megcáfolja, hogy "nem, ezt csak hasizom erősítéssel tudod eltüntetni, előbb fog elfogyni a combod, mint, hogy az ott lapos legyen!"

De, ha eddig fogytam hasból is csak keveset, akkor az is eltűnne idővel nem?

178cm/65 kiló vagyok.


2011. aug. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát fogynod már nem igen kéne, inkább erősíts, és hagyj a szervezetednek egy kis időt, hogy eloszlassa a maradék zsírt a testeden...
2011. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És hogy erősítsek? Mert olvastam, hogy mondjuk a felüléstől a hasizom erősödik, de a zsír elfogja takarni, szóval az nem ér semmit.
2011. aug. 22. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig hasizmozni kéne. Nekem az orvosom azt mondta, hogy a zsír, ha mát stagnál a súlyom, pár hónap alatt eloszlik (nem teljesen egyenletesen, de azért valamennyire). Ha viszont genetikailag hasra hízol ,mint én is, sajnos sosem lesz kockás, mert némi zsír mindig lesz rajta.
2011. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!