Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan és...

Hogyan tudnék gyorsan és hatékonyan lefogyni?

Figyelt kérdés
léci ne nézzetek nagy dagatt zabálós akárkinek, nem vagyok az, de 173cm vagyok, és 70 kg, 13 éves vagyok, nem nézek ki kövérnek, a hasamon van egy kis felesleg, amit minél előbb le akarok adni, mit kéne tennem, h sikerüljön 10 kg-t leadnom, járok balettra/ha ez segít/ szal mozgok eleget, és mindenhova leginkább gyalog járok, mit kéne tennem ahhoz hogy gyorsan és tényleg hatékonyan lefogyjak, és milyen gyorsan tudnék lefogyni?
2013. febr. 8. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A gyors és hatékony fogyásra vágysz akkor neki se kezdj.

A jó és minőségi fogyás lassú hetente 1kg a maximum.

Fogyáshoz diéta kell anélkül nem megy, ez a legfontosabb része az egésznek.

Ha a hasadon van csak felesleg akkor minden bizonnyal máshol is van még ha nem is olyan feltűnő. És most jön a rossz hír: Nincs helyi fogyás! Vagy fogysz mindenhonnan vagy sehonnan, az hogy hol raktározol több zsírt az genetikai adottság, ahol többet raktározol onnan tűnik el utoljára.

2013. febr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, és milyen módszerek vannak egyáltalán a fogyásra az diétán kívűl? jó tudom mozgás, de azok küzül melyik lenne a legeredményesebb?
2013. febr. 8. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fontos a diéta , csak a kenyeret nem kell enni és a tészta evést is minimalizálni kell . Emellett sport is sokat segít ( futás , úszás , stb. ) .


Én 2 hónap alatt 20 kilót adtam le csak azzal , hogy egyáltalán nem ettem kenyeret és alig ettem tésztát . Húst hússal ettem és napi 10 percet futottam .

2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A diétán kívül semmilyen!

Diéta nélkül egyáltalán nem megy még sporttal sem.

A diéta egyáltalán nem egyenlő a koplalásos fogyókúrákkal amit x y celeb hirdet magáról aki 57-ről 56-ra lefogyott.

Az hogy neked mi válik be azt nem tudom, de gyors diéta nem jó. A gyors diétával legnagyobb részben nem zsírt hanem izmot fogsz veszíteni.


A szálkásító diétát tapasztalatból tudom hogy jó (google)

De ez nem azt jelenti hogy csak ez a jó. Válassz olyat ami neked tetszik, ha nagyon kispénzű vagy akkor csökkentsd a kalóriamennyiséget, de 5x vagy 6x egyél 1 nap.

2013. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsaitokat:) megpróbálok szépen fokozatosan mindenre odafigyelni:)) és amúgy még egy kérdés nagyon túlsújosnak számítok?
2013. febr. 8. 20:12
 6/6 A kérdező kommentje:
mi az ideális tömeg ennyi évesen, ilyen magasan?
2013. febr. 8. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!