Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt a folyadékot megköti a...

Ezt a folyadékot megköti a szervezetem?

Figyelt kérdés
Tegnap este 8kor ettem olyan ételt, ami vízmegkötő. Azóta nem ettem és ittam semmit (most keltem fél órája), ha most iszom, akkor ezt a folyadékot meg fogja kötni a szervezetem, vagy nem, hiszen jó eséllyel már a belekben van az étel? Köszi!
2013. febr. 9. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Na ezt a kérdést légy szíves magyarázd el nekem, mi is a bajod a vízzel?
2013. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A felesleges vízmegkötésem van bajom, főleg fogyókúra idején. :) Tegnap bűnöztem este bevallom, de nincs szükségem még a plusz vízre is.
2013. febr. 9. 13:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Bűnöztem,vízmegkötés:D honnan olvastad ezeket a dolgokat?

A víz az víz nem pedig zsír a hasadon fenekeden nem víz a felesleg hanem zsír, víz alapesetben a szöveteinkben van, de nem értelek mire akarsz kilyukadni, talán szívbeteg vagy és ödémáról beszélsz?

2013. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
napidoktor.hu, azt hittem, abban bízhatok. Azt írta, ha ételek miatt történik a vízmegkötés és nem eü-i okból, akkor is nagyobb lesz a körfogatunk, vastagabb a combunk, karunk például, ilyesmi. Ez a bajom.
2013. febr. 9. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet nem írt hülyeséget, de valószínű hogy félreértelmezted, bár nem ismerem a cikket, de gondolj csak bele abba a dologba hogy ha megnézed egy húsnak a tápanyagösszetételét (a hús ugyanaz mint nálunk az izom)

annak kb 20% fehérje a fennmaradó rész közel 80% bizony víz, ez nálunk embereknél is hasonló, ott elég sok vizet tárolunk, de ez bent van az izomszövetben akár a húsnál, tehát nem kívül, ami kívül van és felesleg az bizony a zsír, ha ez víz lenne azt nevezik ödémának, de nem hiszem hogy neked az lenne az egy más dolog. Úgyhogy kár a vízzel foglalkoznod, ha nincs egyéb krónikus betegséged.

2013. febr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De a hús szerintem más, mert abban van a víz. Viszont a cukor, ch, ilyenek megevése után általában szomjasak vagyunk, és az utána bevitt mennyiségű vizet köti meg a szervezet, ami látszik rajtunk a napidoktor.hu szerint.
2013. febr. 9. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Az izmod is hús. Rengeteg mindenben van szénhidrát. Zsírt akarsz veszteni vagy kiszáradni?


Hol van az a link?

2013. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!