Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, és 1 hete nem...

Beteg vagyok, és 1 hete nem mozogtam, de össze-vissza ettem. Hogyan hozhatom helyre?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,175 cm 75 kg.Tavaly ilyenkor 8 lement,de mind vissza is jött nyár alatt. :/ viszont,erős gyulladásom van,derekam kész van,kocogni,ugrálókötelezni nem birok,se mást,de már szörnyen vágyom tornára.Nyáron 5 lagiba megyek,első jún.1én,az lesz a legfontosabb,addig 10 5-6 kilót le kell adnom.Mit tegyek?? nagy fenék,vastag comb..
2013. febr. 10. 19:44
 1/6 A kérdező kommentje:
5-6 kg*
2013. febr. 10. 19:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Úszás, konditermi mozgás szóba jöhet ?
2013. febr. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ha más mozgás nem is megy sétálj a friss levegőn és ami a legfontosabb, ne egyél össze-vissza.

Kezdj el egészségesen étkezni, ha bírod, márpedig egy nő mindent kibír a csini alakért :) ne egyél 6 után már semmit és inni is csak mentes víz!!!! No nasi, ha nagyon kívánod is csak 12 óra előtt és csak picit! Fejben dől el. Menni fog. Hajrá! Gondolj az eredményre. Bomba nő leszel. Hajrá!

2013. febr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úszás nem,mert nincs hol. :D konditerem,lehet.:) köszönöm szépen válaszokat!Holnaptól no nasi :)
2013. febr. 10. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Felfáztál, hogy fáj a derekad?
2013. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszokat!Sajnos igen,elég csúnyán felfáztam,hugyhólyag gyulladásom van,injekciót is kellett felvennem.:/
2013. febr. 11. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!