Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra egy 16 éves fiúnak?

Fogyókúra egy 16 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Nah, szóval az van hogy márciusba leszek 17 éves. Most 190 cm magas vagyok és 93kg. Le szeretnék fogyni jövő nyárra úgy kb 75kg-ra.

Valaki tudna ebben segíteni, tippek ötletek?

Általába délután futok a futópadon 300cal -át , többet kéne?

Mit egyek és mit ne? Reggel 6kor kelek és hát reggeli...Általában megiszok egy kakaót és kész. Ebédelni szoktam még itthon és még 5 óra körül bekapok valami kaját.

Esetleg az segíthet ha felkelek fél 6-kor és futok egy kicsit???

Lécci segítsetek!

16f


2009. szept. 6. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:

A reggeli a legfontosabb étkezés.Energiát ad,ami szükséges a tanuláshoz és gyorsabb az anyagcsere reggel.Jól értem,hogy egy nap ebédelsz és vacsizol?Ennyi?


Fejlődésben lévő embereknek nem szabad fogyókúrázni.

Nekem egészséges életmódra van szükséged a fogyáshoz.Fehér kenyeret cseréld le teljes kiőrlésűre vagy rozskenyérre.Egyél zöldségeket,gyümölcsöket és fehérjét is.Kerüld a rágcsálnivalókat és a cukros üdítőket.

Íme egy példa:

reggeli:egy szelet teljes kiőrlésű kenyér/rozskenyér sonkával,paradicsommal,paprikával.

tízórai:szendvics/gyümölcs.

ebéd:ami van,de ne túl sok.(a zsíros kajákat próbáld kerülni)

uzsonna:zöldség/gyümölcs

vacsora:valami lightos kaja.

Ez mellett ha futsz látszódni fog az eredmény;)

Sok sikert!

14/L

2009. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oks kössz!
2009. szept. 6. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Nos ha az igazat akarjuk vallani, te nem vagy kover...Egy fiu sose fogyozzon...Csak ne mergezze magat gyorskajaval uditokkel meg edesseggel...ennyi a nagy trukk es mivel fiu vagy Jo Sok Sport..Meg gyuHras..egy 190 cm magas fiu megse engedheti maganak h ne sportoljon...Tudod milyen jol nezhetnel ki...Hallod reggelizz ebedelj neked kell a normalis adag...persz azert egyszerre nem kell beverni 3 tanyer nokedlit..xd eleg 1-gyel is ;) reggelire nyugodtan ehetsz szendvicset nem lesz tole semmi bajod...miutan begyujtotted az energiakat (reggeli ebed) irany a kondi vagy a haverokkal focizni vagy mit tudom en ezt neked kell tudni milyen mozgas forma tesz teged boldogga..


Az elso ket hetben nehez lesz de aztan egyre konnyebb es konnyebb lesz...sa vegen mar nem kin lesz hanem orom :D


Velem is igy volt....tudom xd


Oh es vacsira meg valami lightosat ha igenyled es a vacsit 18.00 es 17.00 kozott legyen meg lehetoled ;)


Sok sikert neked

2010. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!