Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra, de hogyan kezdjem el?

Fogyókúra, de hogyan kezdjem el?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék lefogyni bár gondolom ezzel még rajtam kívűl vannak így páran.84kilo vagyok és 170centi.

Igazából először a hasamról szeretnék fogyni és minél előbb.

Ötletek irjatok légyszi h h kezdhetnék neki,vagy nektek mi volt az ami bevált.

köszönöm:)!


2011. nov. 19. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

lifetilt.blog.hu


ezt olvasgasd A-tól Z-ig

2011. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nincs helyi fogyas..es ahova felhiztal leghamarabb onnand fogsz legutoljara fogyni, ez a tobbseg taasztalata, de nem kizart h nalad is igy lesz :) en fehérje dietat csinalom, és bevalt..eszek barmennyi hust, laktat, nem ehezek, nem jonnek ram kajalasi rohamok, fogyok de nem izombol..nezz utanna..de legelso dolog h elhatarrozd magadat h na most akkor lefogyok, minden az agyban dol el :))
2011. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
ne zabálj
2011. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

magyarul egy váltást kell belevinni az életedbe, többek között kevesebb sz.art enni, és lehetőleg többet mozogni (bár lehet most is sokat edzel, ez nem feltétlen függ össze a testzsíroddal).

a fehérjediétánál ott a becsapós, hogy ha tényleg akármennyi húst ennél, akkor elhíznál. hát hogy a viharba ne? az más kérdés, hogy ha figyelsz hogy ne egyét TÚL sokat, és a hús még jól laktat is, akkor végeredményben tényleg jó lehet.

2011. nov. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Krisz85 ***** válasza:

Nemcsak hogy a többség tapasztalata, ez bilógiai tény, genetikailag kódolt, hogy ki hova hízik, én pasi létemre a seggemre és a hasamra, combomra hízok , a karomra, kezemre, újjaimra még akkor sem, amikor 95 kg voltam 163 cm hez és zsíros...., persze ez a múlt szerencsére. Tehát helyi zsírégetés nincs, ezt el kell fogadnod sajnos, viszont jó hír hogy ha már a kényes területen sincs, akkor biztos hogy baromi jó a dolog, mert az azt jelenti, hogy sehol sincs sok testzsír rajtad.


Nincs forgyókúra, mert a kúra szó már megától is csak egy időszakor jelől "kúra" mert ok, rááálsz egy jó kajára, még mozogsz is , fogsz, és aztán?! vissz a mekis kaja, pacal stb stb.... (most ide azt képzeld amit ettél és ami miatt elhíztál - egyébként biológiaialag a kövér emberek nem túl hanem ALULtápláltak bármilyen hihetetlen is), életmódváltás a titka mindennek! ;-) ha kell drasztikusan , egyik napról a másikra, személyiségfüggő, pl én speciel eléggé utálok fokozatosan változni, vagy nagyon és gyorsan, vagy sehogy, egyik napról a másikra kidobtam az összes, listet, cukrot és sót a lakásból, azóta nem is volt egy gramm sem egyikből sem itthon, ennek már 7 éve :-)

2011. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
de jó ilyeneket olvasni!
2011. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Ne hallgasd meg a hülye tanácsokat! Ha le akarsz fogyni, ahhoz el kell kezdeni sportolni, nem a gép előtt növeszteni a hátsófeled-.- a szép alakért meg kell szenvednie, mint ahogy a sült galamb sem röpül csak úgy a szánkba.
2011. nov. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
és Kedves Utolsó, mi mi a forró zsírban sült garnéla rák kirojtosodott fa.száról írtunk eddig?
2011. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Kedves Aczél! Nem értem a felháborodásod lényegét.
2011. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Ne hallgasd meg a hülye tanácsokat!"

és gyakorlatilag csak egy valaki írt hülyeséget, és az sem volt mennybolt repesztően nagy baromság.

amúgy nem felháborodás volt, inkább csak olyan hangzatos.. :)

2011. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!