Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éheztetted már magad? Mennyi...

Éheztetted már magad? Mennyi kilóig mentél le? Nagyon szörnyű érzés éhesnek lenni?

Figyelt kérdés

mi volt az oka

köszi


2013. febr. 12. 22:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57-rol 43-ra. Rengeteg oka volt, de foleg a megfelelesi kenyszer, figyelemhiany, a tudat, hogy vegre valamit en iranyithatok+ hatalmam van a testem felett. Eleinte szornyu, de en pl testi is lelki fuggoje lettem az erzesnek.
2013. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 ökölvívó ***** válasza:
100%
Az ilyen fogykuráknak az a vége,hogy több jönn fel mint útánna mint ami lement. kerüld a zsíros szénhidrátban gazdag kaját
2013. febr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
0%
Függ attól is ,hogy hány kiló az illető mert ha nagy a súlyfelesleg akkor megértem. én pl 59 ről mentem le 54re másfél hét alatt és akkor lédiétát tartottam ajánlom mindenkinek nem csak hogy tisztítja a szervezetet de nem is olyan drasztikus.. persze kellemes se volt mikor a 3. napon szédültem,hányingerem volt és fájt a fejem mint a legrosszabb másnaposság.. de ha valaki elég elszánt kibírja amúgy én is a megfelelési kényszer miatt tettem...
2013. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 ökölvívó ***** válasza:
és ha lehet lefekvés elött menj el futni. 40 percet és utánna már ne egyél. És a reggeli és ebéd adagját csökesd felére.
2013. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
En amikor meg drogfuggo voltam es eloszor speedeztem" amfetamin" akkor egy hetig voltam fenn 0 alvassal es enni egy falatot nem ettem. Es igen nagyon rossz erzes de en megszoktam a fajdalmat es kb 1 nap 1 kilo minusz. Aztan meg egy zsömlét se tudtam megenni.
2013. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ne éheztesd magad! Igen, szörnyű érzés éhesnek lenni és tudod miért? Mert egészségtelen! Tönkreteszed a szervezeted és/vagy a lelkedet is, ahogy az első írta.

A léböjt meg úgy, ahogy van butaság, egészségtelen. Az emberi szervezet a szilárd ételek emésztésére van kitalálva, és kiegyensúlyozott, változatos ételekre, nem csak levekre. A méregtelenítés nagyon trendi, de semmi tudományos alapja nincsen. A méregtelenítést a vese és a máj végzi, ezek a szervek akkor tudnak rendesen működni, ha a szervezeted is jól működik. Ha éhezel, akkor nem működik jól, pánikol. És izmot bont, majd a legeslegvégén zsírt.


Egyél rendesen, ne koplalj, mert nem éri meg! Zöldség, gyümölcs, hús, ez az alapja. Kevés szénhidrát, sok fehérje.


Remélem, te nem egy vagy a sok buta tini közül, aki minden észérv ellenére is nekiáll éhezni, mert egy hónap alatt akar leadni 10 kilót.

2013. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Ne adjatok már hülyébbnél hülyébb tippeket neki!
2013. febr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen, nyáron amikor meleg volt, voltam fesztiválokon is alkoholt ittam, de csak vodkát és száraz bort, meg light colát, energiaitalt, meg alig ettem mellé valamit gyümölcsöket, zöldségeket, némi fehérjét, de nagyon keveset, sokat voltam bulikban, táncoltam, ugráltam koncerteken, meg hasonlók, Gyorsan fogytam 62-ről 55-re. Nem tagadom jól néztem ki, a sok mozgástól feszes is voltam, de aztán szépen visszajött ősz végére minden.. És egy ilyen koplalás után már nehezebb lefogyni véglegesen. Szóval nem ajánlom, mert úgysem tudod tartani, nyáron persze sokkal könnyebb, de ahhoz is kell akaraterő.


Hogy milyen érzés az éhség? Hát nem tudom, van, hogy lehangol, szédülsz, elmegy az életkedved, de van, hogy felvillanyoz.


Az oka az volt, hogy meg akartam felelni az elvárásaimnak, és minél jobban akartam kinézni.

Most, hogy visszahíztam, elkezdtem az egészséges étrendet, és a sok sportot, és nagyon jó érzés, és látványos is, ha nem is olyan gyors, de kitartás minden sikerhez kell! :)


Jobban jársz, ha most elkezdesz egészségesen táplálkozni, magas fehérjebevitel, alacsony ch, és majdnem minden nap sport. Nyárra tartósan szép alakod lehet és a szervezeted sem teszed tönkre.

2013. febr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

nézd meg az Éhség című filmet,meg a Sorstalanság-ot.

ezekben jól bemutatják,hogy milyen is.

az egyikben a lázadás az ok,a másikban meg mert nincs kaja és egy darab kenyérért képesek kinnyiffantani a másikat.

de legjobban talán A 290. számú auswitzi fogoly című könyv mutatja be.

2013. febr. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Szia!

Figyelj, tilos éheztetni magad! Ez a legrosszabb amit tehetsz , ráadásul el is fogsz ájulni tőle! A lényeg, hogy ne egyél sok kaját, csak reggelire, este ne egyél későn. Ha éhes lennél akkor is csak egy almát! Figyelj rá, hogy ne egyél édességet csak nagyon kevésszer. Ha betartod, nem lesz gond:)

2013. febr. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!