Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jövőhétre ezt a menüt találtam...

Jövőhétre ezt a menüt találtam ki! Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Kb 15 kilótól szeretnék megszabadulni...


Hétfő: Natúr-gombás csirkemell párolt zöldségekkel

Kedd : Hal + rizs

Szerda : Sajtos brokkolis-karfiolos rakottas

Csütörtök : Grillezett csirkemell + rizs

Péntek : Tepsiben sült sajtos hal


Emellett a reggeli graham kenyér csirkemell sonkával lenne,vacsira pedig kefir vagy gyümölcs.


2013. febr. 13. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

A rizst hagyd el teljesen, ha fogyókúrázni akarsz.Helyette pl. Wellness salátakeverék (benne: jégsaláta, envidia, sárgarépa, radicchio) olivaolajjal, citrommal vagy párolt zöldségköretek.

Gyümölcsöt reggel és délelőtt egyél. Este saláta.

2013. febr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%

Gyümölcsöt ne egyél estére. A kefír, natúr joghurt és a sovány krémtúró az jó, mert lassan felszívódó fehérjéket tartalmaz, utolsó evésnek tökéletes.

Rizs helyett zöldséget, vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor vad- vagy barna rizst egyél, auchanban kimérősen lehet kapni 300-400 ft kilója, sokáig elég.

Graham kenyér helyett ajánlom a ropogós kenyereket (pl wasa vagy abonett), vagy ehetsz reggelire tojásrántottát, kiváló fehérje forrás.

Legyen napi 5-6 étkezésed, 2-3 óránként egyél, ez felpörgeti az anyagcserédet.

2013. febr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%

Fogyás alatt nem eszünk sajtot, kefirt, graham kenyeret, rizst.


A kenyérben, rizsben a sok keményítő fogja nehezíteni a fogyást (hiszen eleve elhízáshoz vezethetnek) a sajtban, kefirben a tejből származó növekedési hormonok. Nem véletlenül tejet iszik a borjú, nőnie, híznia kell. Neked már nem!

2013. febr. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

akik eddig irtak, azok betegek.


már jó, hogy nem kivánjátok, hogy haljon éhen szerencsétlen kérdező.

ti egyétek a salátáitokat, meg koplaljatok, ne osztogassatok ekkora idióta tanácsokat.

eszem megáll!


kérdező!

magadnak alkoss meg egy étrendet, ami neked megfelel, és majd meglátod, hogy fogysz-e.

ide ne irj ki ilyen kérdést, mert úgy le fognak húzni, mint annak a rendje,és mindig beléd fognak kötni.

sok sikert!

2013. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Az utolsó hozzászólóval értek egyet!

ha valaki kiír egy étrendet egyből csak hogy jaj hát ez nem jó az nem jó, csak párolt csmell brokkolival

ebben semmi gond nincs

nyugodtan ehetsz kefírt, gyümölcsöket is ha szereted keverhetsz hozzá túrót is

rizst is nyugodtan ehetsz semmi bajod nem lesz tőle, sőt főtt krumpli is

reggelihez nyugodtan ehetsz sajtot, tojást is és hozzá vmilyen zöldség

nyugodtan ehetsz csirkemell helyett csirkecombot, karajt vagy májat is abban van sok vas meg nem igaz h egészségtelen, minden módjával

én is fogyóztam, de normálisan ettem

aki meg egész nap salátát eszik

húzzon már le a suliba 6órát utána menjen haza végezze el a házimunkát, tanuljon és mejem este 10reggl 6ig árufeltöltőzni a tescoba

megnézem, hogy mennyi salátát eszik meg

bocs az offért:)

2013. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást:)) A kérdező 15 kilótól szeretne megszabadulni, azért meg áldozatokat kell hozni. Nem kéretlenül írtuk ide a véleményünket. Azt fogad meg belőle, amit akar.
2013. febr. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15 kilót fogytam eddig, ettem rizst, meg elég sok hizlalónak számítót is, de tudtam az arányokat.
2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%

4. 5. válaszoló.


Ha a táplálkozásról bármit is tudtok, akkor nem írjátok le amiket leírtatok. Fogjátok fel mielőbb, hogy nem vagytok bogarak, tehenek vagy rágcsálók, hogy kefirt, rizst (stb.) egyetek.


Egyéni szociális probléma és döntés, hogy ha valaki ilyeneket eszik, sok esetben majd később szív emiatt, de amíg fogyásról / egészségről van szó, addig nem írunk olyat, hogy nyugodtan egyél ezt is - azt is, mert a következő túlsúlyos nemzedék nő fel akiknél már bőven több lesz az elhízottak aránya a normál súlyúakhoz képest. Ti fizetitek a kórházi számláikat majd, heh?

2013. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kis étrend. Persze a mennyiség nagyon fontos. És persze a fogyáshoz edzeni sem árt, hogy az izomkat kellő stimulus érje és ne bontsa le a szervezet. Esetleg a graham kenyeret lecserélném pufirizsre, búzára... ha szereted, bár ezen szerinem nem múlik olyan sok. Meg a szerdai kajan nagyon obskúrus... az lehet olyan hízaló is, mint az állat.


15 kiló nagyon keményen hangzik, kitartást!

2013. febr. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egyébként én ezt úgy néztem hogy "reggeli, reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora"


Szóval, ha ez napi 1 étkezés, mit eszel a napi legalább másik 2 étkezésre? Péksütit? Zabot? Húsokat-zöldségeket-gyümölcsöket? Nem mindegy ám!

2013. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!