Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet jeticombokból...

Hogy lehet jeticombokból fogyni, ha már hónapok óta nem sikerül (+kép)?

Figyelt kérdés

4 hónap alatt fogytam 10 kilót SPORTTAL (aerobic, futás,

súlyzós edzés), vért izzadtam szinte, de annyit értem el, hogy felülről elfogytam, alulról meg alig pár centi ment le. Teljesen el vagyok keseredve, mert baromi aránytalan lett az alakom, soha az életben nem fogok tudni felvenni rövidnadrágot..mi a fenét csináljak? Kérlek segítsetek!


[link]


2013. febr. 13. 15:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnézést, elírtam, 12-t fogytam, nem tízet..
2013. febr. 13. 15:49
 2/11 anonim válasza:
Nekem nagyon hatásos volt a futógép,de én soha nem futottam csak gyalogoltam gyorsan,majd felfelé menetbe is,ami még nehezebb volt.Ha futottam a végén már a fülemen is a levegőt vettem...utáltam.
2013. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Ha odafigyelsz a táplálkozásodra, nem kell vért izzadni a fogyáshoz.


A láb kinézete függ az izomzatodtól ÉS az ott lévő zsírtól. Ugye helyi fogyás nincs, egészséges testzsír és megfelelő izomzat mellett a lábnak van 3 dimenziós kiterjedése. A kép alapján a tieddel nincsen semmi baj.

2013. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
Előző vagyok.Étkezésbe a Norbi Update nagyon hatásos,szálkásít.Én volt hogy 3hónapig is csak 1-es kódú ételt fogyasztottam.Kilóra kevésbé látszott,viszont szálkásabb lettem,és centibe volt mérhető a változás.
2013. febr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Futást én nagyon régóta művelem, most télen futópadon futottam, de csak a kondim lett jó. A combomtól hányok, pedig arra dolgozok rá a legtöbbet, mégsem vékonyodik semmit, max izmosabb lett.
2013. febr. 13. 16:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

?

És mit vártál, ha rádolgozol az izomra akkor milyen lesz?


Helyi fogyásban meg nem is hiszünk, annyira nincs hogy olyat már nem is kérdezünk, hogy a láb edzés vékonyít-e a lábon.. :)

2013. febr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fokos válasza:

Hello!


Attól is függ, hogy mit eszel és hogy heti hányszor és mennyit futsz. A futás vagy a gyors séta ugyanis a legfontosabb. De ha mondjuk hetente egy-egy nap csak pár km-t sétálsz akkor a nem jó a futás mert csak az ízületeid mennek tönkre.

Én pl. régen mikor fogyni akartam, akkor vacsora után közvetlen, minden hétköznap elmentem egy 1 órás sétára, amit néha gyorsabb tempóban nyomtam. Ez nekem segített. A Fenék meg comb megformálásra ez a legjobb. Aztán utána lehet futás is, de csak ha már jó erősek a lábak.

De én máig a vacsora (este 6 óra) utáni nagy sétákban hiszek. Ez baromi sokat számít.

2013. febr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Baromi sokat: akár 10%-ot a táplálkozás ~90%-ával szemben, fogyás szempontjából. Izmok formálására pedig nagy terhelésű edzésnek lesz jelentősége, nem a hosszú de kis izomfeszüléssel járó terhelésnek.
2013. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

folytasd tovább azt amit eddig.

mit vártál 4 hónap alatt?

az kb arra elég,hogy megszokd az edzést,meg az étrendet,de hatékonyságban még sehol sem vagy.

majd 1 év múlva kérdezd megint.

addig is havonta 1x mérj testzsírt és írd fel a csökkenését.

16-20%nál lesz kb olyan lábad,mint amilyet akarsz.

2013. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fokos válasza:

A nagy megerőltető dolgoknak (futás) csak akkor van értelme, ha hétközben is sokat mozogsz, mert ha nem akkor ízület bánja. Három versenyszerűen futó ismerősömnek is szétment a térd és bokaízülete, szóval a futás egy edzetlen lábnak és jó cipő nélkül inkább csak árt. Vagyis ha napi szinten nem sétálsz annyit mint amennyit futsz akkor csak a lábaidat nyírod ki.

Az aerobik jó, meg ugrálókötél, meg egy rakat youtube-on nézhető videó amelyik csak a fenék és combra koncentrál.


De véleményem szerint a nagy és erős séta minden nap sokkal hasznosabb mert nem nyírod ki annyira magad, mintha alig mozogsz heti szinten utána meg két egy órás edzésben szétszeded magad.

Amúgy a fogyás nekem is csak jó két hónap után kezdett látszani és vagy 2 hónap volt (mondjuk akkor már baromi intenzíven)mire már tényleg egész jó formában voltam.

2013. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!