Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok valami jó saláta...

Tudnátok valami jó saláta receptet adni nekem?

Figyelt kérdés
Párom fogyózik, és ma almás-sajtos csirkemellet csináltam neki. Tudnátok valami receptet írni, ami illik ehhez a husihoz? Előre is köszi!
2013. febr. 14. 12:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Írnám a majonézes salátákat, de azok nem fogyós receptek.

Helyette nagyon vékonyra /gyufavékonyra/ felszelnék zöldségeket: sárgarépa, zeller, cékla...ezeket pici oliva olajban átforgatnám, megöntözve kis balzsamecettel.

De szép a nyuszitál is: 1 cs. rukkola, ez is olajjal-balzsamecettel, tálra rendezve, rá a kockára vágott csirkemell, 1-2 paradicsom, 1-2 főtt tojás, pici tökmag megpirítva. Ezek a színek/ zöld-sárga-fehér-piros-barna/ megindítják a fantáziát.

2013. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én kefíres öntetest szoktam csinálni,nem olajosat

vagy előre csomagoltat leöntök kefírrel,amibe előzőleg kevertem egy kis knorr joghurtos salátaöntet port,vagy én állítok össze.az előre csomagoltból azt szeretem,amiben káposzta,répa és vörös káposzta csíkok vannak.180 gramm 190 ft,nem kell vele kínlódni,szeletelni,mosni,ez konyhakész.eisberg márka.két napig elég 1-1 kefírrel

ha én csinálok,akkor kígyóubi,retek,paradicsom,újhagyma,kaliforniai piros paprika.van amikor nem köretnek eszem,akkor teszek bele feta sajtot,esetleg kockára vágott sült husit,virslit,sonkát,mikor mit.az öntet mindig ugyanaz,kefír+joghurtos saláta öntet por.én nagyon szeretem

2013. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2013. febr. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A saláták nagyon finomak olivaolajjal, pár csepp citromlével. Mellőzd a kefirt!

Egy nagyon egyszerű és olcsó saláta, ha sárgarépát gyalulsz vagy reszelsz, ráteszel snidlinget vagy karikára vágott újhagymát, aztán olaj, citrom, bors, petrezyelyem.

2013. febr. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vecsési savanyúkáposzta is finom salátaként.
2013. febr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!