Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Nektek hogyan...

Diétázók! Nektek hogyan sikerül tartani magatokat a diétához?

Figyelt kérdés

Mostanában kellett szembesülnöm életemben először azzal a problémával hogy kezd többet mutatni a mérleg alattam mint kellene. 24 éves koromig azt és annyit ettem amennyit akartam, nem látszott meg rajtam, sőt, még túl sovány is voltam. Utána kezdtek felkúszni a kilók ami eleinte nem is volt baj, jót tett az alkatomnak, de mostanra eljutottam odáig hogy átbillent a mérleg nyelve és már kb 5-6 kiló plusz fölöslegben vagyok amit szeretnék leadni. A gond az hogy sosem étkeztem tudatosan, nem éltem sportos életet sem. Nincs tapasztalatom a diétázásban, eddig éjszaka akár egy fél tortát is megettem ha jól esett és most nagyon nehezen viselem a megszorításokat. Rettentő szenvedés hogy meg van szabva mit ehetek, mit nem ehetek, mennyit és mikor, hogy számolgatni kell a kalóriákat. Nekirugaszkodtam számtalanszor de pár napnál tovább nem bírtam, nagy evészetbe torkollott mindig a dolog. Mit tegyek hogy csökkentsem a kaja utáni sóvárgásomat?

A sportot még csak nagy nehezen be tudom illeszteni az életembe (bár azt sem könnyen mert sosem csináltam, nem szeretem), de az evést nem tudom korlátozni. Rettentő édesszájú vagyok és szabályosan elvonási tüneteim vannak ha nem ehetek.:(


2013. febr. 14. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Tartani akaraterővel lehet.

Torta, cukros szarok ugranak, azokkal nem megy. Ki kell választani egy lassú diétát és tartani, nem megszegni minden kis ürüggyel. Ennyi a lényeg.

2013. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dieta ***** válasza:
Némi akarat erő szűkséges,egyébként mindent ehetsz de mértékkel. Ha már lefekszel aludni ne kelj fel enni.Ne legyen mindennap édesség a hűtőbe.Tedd félre a cukros üdítőket.
2013. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig felpróbáltam kedvenc drága nadrágom, amit a derekánál már alig tudtam begombolni.

Inspirált, hogy ismét jól álljon rajtam.:)

2013. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akaraterő.Egy éve ugy sikerült,illetve sokat segitett,hogy volt egy társam (innen a gyakoriról,itt) leveleztünk priviben naponta,ki mit evett,hol tart,hogy bírja,sok erőt adott,13 kgot adtunk le fejenként.Most kezdtem megint fogyiba,hát..közel nem megy úgy egyedül. :-(
2013. febr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!