Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok, lány. Néhány...

16 éves vagyok, lány. Néhány hete diétázni kezdtem (1 éve vega vagyok) de durva fogyókúrává fajult. Van valami használható tanácsotok?

Figyelt kérdés
Van, hogy egy nap csak 2 almát eszem, undrodom a sajttól és a kenyértő, szinte soha nem vagyok éhes.. Anyukám komolyan aggódik, dietetikushoz akar vinni.. 178 cm és 55 kg vagyok, szerintem átlagos és nem szeretem a testem. Azonban ennem kéne, de nem tudok leállni a fogyózással és a sporttal, mert minden falat étel után bűntudatom van. Naponta 1 órát sportolok. Segítsetek ötletekkel, és kérlek kíméljetek a rosszindulatú megjegyzésektől.

2013. febr. 14. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből anorexia lesz.. Irány az orvos.
2013. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám hogy mit egyél de ennek most nem sok haszna lenne. Én is ismerek olyat aki ebben szenvedett, egy megoldás volt neki jó hogy rászánta magát arra hogy el kezdjen enni és kilábaljon az anorexiából igaz ő majdnem meg is halt emiatt. Nem kell félned nem hízol el utána ha nem esel a másik végletbe.


De feltetted már a kérdést hogy minek akarsz még vékonyabb lenni? Kinek jó ez? Most lehet hogy ezzel lesz sikerélményed hogy na végre még 1 kiló lement, de nem lehet ezt a végtelenségig csinálni, sőt már most abba kéne hagynod. A fiúknak nem fogsz jobban tetszeni, sőt undorodni fognak egy csontváz lánytól. Na ennél a pontnál már bukik is a sikerélmény.

2013. febr. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Almán kívül csak létezik kedvenc kajád. Azt kéne enned. Volt egy ismerősöm, kb. odáig jutott, ahol te vagy most. A baráti társaság nagyon aggódott érte, mert ha valahol együtt ettünk, tőle többet vittek vissza a tányéron, mint amit kihoztak, ahogy mondani szokták. Aztán rájöttünk, hogy a tatár beefsteak-et nagyon szereti és innen kezdve mindig azt rendeltünk neki. Azt becsülettel meg is ette az egészet. Utána szép fokozatosan ismét mindenevő lett.

Szóval: kedvenc kaja???

2013. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szeretem a popcornt.. kiskoromban sok rántott sajtot ettem, de a panírtól hányok.
2013. febr. 14. 17:48
 5/7 anonim válasza:

egyél sok salátát, olajos magvakkal (szotyi, tökmag stb)

ezt keverd krumplifőzelékkel vagy lencse főzelékkel stb.

Én is ilyeneket eszek, 2 éve vega vagyok. tejtől kenyértől undorodom. soha nem éreztem jobban magam. Sok gyümölcs és tiszta víz. megnézegess avegán ételek között. pl

vegánszépség oldalon

2013. febr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

Irány a pszichodoki!

Vagy úgy jársz, mint én. Plusz egyél! A dietetikus segít, hogy hányszor és mit. Mondhatod, hogy nincs gond és Te majd megoldod, de akkor úgy jársz mint én, és onnan, ahová én jutottam, már nagyon nehéz visszajönni.

Sok sikert.

Üdv

egy anorexiás fiú (192 magas, 56 kg)

2013. febr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. végül elmentem a dieteikushoz, és rögtön utána a pszichológiára is. ..
2013. febr. 20. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!