Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyers céklát hogyan érdemes...

Nyers céklát hogyan érdemes elkészíteni úgy, hogy a lehető legtöbb vitamin és nyomelem maradjon benne?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 17:44
 1/6 Aranyka55 válasza:

Reszeld le, keverd össze almával, amit szintén lereszeltél, és ízesítheted még mézzel, ha szereted.

Finom, és igazi vitamin bomba.

2013. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en pont azt csinalom holnap amit az elso ir :) a kedvenc salim nyamiii
2013. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én úgy szoktam készíteni, hogy lereszelem a céklát, az almát, a répát, és egy citrom levével ízesítem. Ne rakj bele mézet, felesleges! Az alma kellőképp megízesíti.
2013. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
umm igen en is citrom levet teszek bele es mezet nem (2. vagyok) de en mar teljesen elszoktam az edestol lehet neked nem lesz annyira
2013. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Szerintetek a bolti cékla tartalmazhat bármiféle vegyszert?

2013. febr. 18. 14:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szintén, lereszelem és citromlevet öntök rá, nem elég, hogy finom, még azért is jó mert a céklában lévő vas felszívódását segíti a C-vitamin. Szerintem is így a legjobb fogyasztani a céklát!

Szerintem, ha van is rajta vegyszer a hámozással a nagy részétől megszabadulsz, de kitudja a mai világban mit mivel kezelnek, ha teheted vegyél bio piacon, hátha az valamiféle biztosítékot jelent! Vagy termessz magadnak, esetleg kérdezz körbe az ismerősök között, hátha valaki termeszt otthon, és adna is el belőle, meg ugye tőle meg is tudod kérdezni, használ e valami vegyszert.

2013. márc. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!