Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap futok kb fél...

Ha minden nap futok kb fél órát, de nem sokat változtatok az étrendemen, akkor lefogyhatok?

Figyelt kérdés
Nagyon dagadt vagyok,majdnem 100 kg. Hetek óta diétázok,de 1 kg se ment le. Tudom,ekkora súllyal nehéz lesz futni,de már nem tudom,hogy mit csináljak. :(
2013. febr. 17. 21:08
 1/3 mosolyogj! ***** válasza:
fogyhatsz, de neked lenne sokkal egyszerűbb ha diétáznál (de fontos hogy nem koplalj!) és mellette fokozatosan kezdenél el mozogni. nézz szét a diétás-receptes oldalakon, van egy csomó fincsi, de nem túl hízlaló kaja ;) sok sikert
2013. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak, akik a futásra esküsznek.. de ez tudományosan alaptalan. Különben 100 kilósan futni? Átgondoltad ezt, még 70 kilósan is féltem az ízületeim a futástól, 100 kilósan hamar csúnya problémákkal járhatna.. Mindezt a semmiért.


Diétázás helyett kellene normálisan enni. Írnám hogy a diéta beteg embereknek való, de ez már megdőlt: Diéta senkinek sem való, egészséges táplálkozásra van szükségünk, és ez a szó hagyományos értelmében véve nem diéta.


Fogsz husikát, zöldséget, elkészíted magadnak és ezeket eszed. Nem édességet, nem joghurtot, nem kenyeret-tésztát-pufirizst, hanem amíg nem normalizálódik a súlyod, maradj a normális zöldségeknél, állati termékeknél (hús, szalonna, kolbász-sonka, belsőségek, tepertő..).

2013. febr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az okosabbak azt mondják,h a kocogás is csak 45 perc után KEZD el hatni.. Bár nem nagyon hiszek benne,mert az alatt a fél óra alatt is legalább mozogsz,nem a tv előtt fekszel.. Bicajozz mellette,az legalább élvezhetőbb is. Vagy sétálgass a tv nézés meg gépezés helyett.(nem állítom,hogy otthon ülős mamlasz vagy,félreértés ne essék :D )
2013. febr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!