Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lefogyhatok?

Így lefogyhatok?

Figyelt kérdés

-Mindennap reggelire csak gyümölcs

-30 perc biciklizés egy héten 4-5x

-Rubint Réka edzés 3-4x egy héten

-Minimum 3liter víz naponta

-Ebédre normális adag,vacsorára valami könnyebb

-6 után nincs evés

13-15kg-ot szeretnék fogyni 3 hónap alatt és remélem ez majd beválik. 161cm/l


2013. febr. 17. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:

semmi tápláló ételt nem írtál, így hamar el fogod veszíteni az erődet, baromi éhes leszel. A fogyókúra egyik alapszabálya. SOSE legyél éhes.

Ezért eleve hülyeség az este 6 után nem eszek szöveg. Ez csak akkor hasznos ha este 8-kor már alszol. Mivel mindig éhes leszel így bármit is fogsz ebédre enni a szervezeted az éhség miatt raktározni fog.. Kezdetben vizet veszítesz majd érthetetlenül állsz hogy miért nem fogysz.

A legjobb az lenne ha naponta legalább ötször étkeznél de keveset. Lefekvés előtt 2 órával egyél utoljára..

2013. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egész jónak tűnik. Én is hasonlóan csináltam és sokat fogytam. Mondjuk nekem alapból nem volt időm suli és munka mellett napi 5X enni, viszont mindig volt energiám, pedig én is gyümölcsöt ettem reggelire. Kevésbé is voltam éhes, mint ha szendvicset ettem volna.

Estére meg, ha a vacsit este 6-ra időzíted, és még utána is éhes leszel, akkor nyugodtam egyél meg egy almát vagy egy joghurtot.

2013. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)..utolsó hozzászóló megkérdezhetném, hogy mennyit fogytál vele?..köszi előre is.
2013. febr. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!