Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajnos az utóbbi időben...

Sajnos az utóbbi időben felszaladt rám 2 kiló felesleg. Hogyan tudnám lefaragni? (többi lent) 15/L

Figyelt kérdés
Persze ezt csak én veszem észre de eléggé zavar. 166 cm vagyok 57-re híztam de 55 voltam és szeretnék lejjebb is menni. Most már rendszeresen tornázom napi 40 p-t(+10p) Rubint Rékára. Nem eszem sok édességet. De most a kevesebb étel sem jöhet szóba mert szóbelikre készülök és kell az energia. Tehát muszáj 3* ennem egy nap.

2013. febr. 19. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Most komolyan 2 kilón problémázol? Más 30 kilót ad le. Ha mozogsz kicsit és próbálsz egészségesen enni egy pár hét alatt lemegy. Nem kell koplalni hozzá, egyél husit, zöldségeket, gyümölcsöt,.mellőzd a lisztes dolgokat, édességet és kész.
2013. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért 3-szor eszel? Miért nem 5-ször?
2013. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat,nem érdekel h ki mennyit (30kg-ot) ad le én én vagyok és nekem ennyit kell!:)

2. ! Azért mert reggel nincs időm enni, uzsonna szünetben eszem 1 szendvicset aztán ebédelek és vacsorázom. így csak 3-ra van időm, és kapacitásom.

2013. febr. 19. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok és azért kérdeztem, mert ez így nem jó, ezért hízol.
2013. febr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!