Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnek de nem tudom...

Fogyni szeretnek de nem tudom hogy kell ugy fogyni hogy a melleim ne legyenek kisebbek . Valami megoldas?

Figyelt kérdés
es ha esetlek tud olyan modszert amitol a karok combok has csipo fogyaszto azt megkoszonnem ha elkuldene .

2013. febr. 21. 13:26
 1/3 anonim válasza:
Futás, szobabiciklizés, súlyzózás ( helyettesítheted akár 2 db 2literes vizes palackkal is). Viszont ha fogysz, akkor arányosan ezekkel mindenhol fogsz fogyni! Nyugi, nem fogsz lelaposodni, az is lehet,hogy ha jók a génjeid akkor mellből nem is fogsz fogyni, ez típus függő. ( én pl amikor fogyóztam, mellből nem fogytam, pont a genetika miatt)
2013. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A melled részben zsírszövet. Ha fogysz, akkor a melledből is fogysz. Valamennyit.


Szinte mindegy mennyit edzel, bár érdemes legalább otthon erősíteni.


Lényeg hogy mit eszel. Ha zöldségeket eszel, húsokat, gyümölcsöket akkor fogyhatsz. Ha ezektől eltérsz (müzli, kenyér, tészta, tej, joghurt, édességek) akkor bármikor hízhatsz.

2013. febr. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod szabályozni honnan fogyj, erre nem jó semmilyen mozgás, genetika, adottság kérdése hogy mennyi zsír távozik onnan.
2013. febr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!