Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14-15 kg-ot szeretnék fogyni...

14-15 kg-ot szeretnék fogyni kb.2-3 hónap alatt, tudnátok nekem tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
13/L 161 cm..
2013. febr. 15. 22:17
 1/2 anonim válasza:
100%

Ezt gyorsan felejsd el! 15 kg nem kevés, és ha ilyen gyorsan akarod leadni, az nem tesz jót a bőrödnek! Ráncos lesz, és mivel nem lesz ideje fokozatosan összehúzódni, csak azt éred el, hogy úgy fogsz kinézni, mint egy öreg néni. Meg persze elég nagy az esélye, hogy vissza fognak jönni a leadott kilók a jojó efektus miatt.

Inkább válts életmódot, mozogj sokat, erősíts otthon, és étkezz egészségesebben. Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt(de abból inkább narancs, alma), fehérjét(jighúrt, kefír) és természetesen igyál sok folyadékot! Min 2 liter vizet.

2013. febr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én 12 kg-ot adtam le, bár fél év alatt. Szerintem így egészségesebb is, minthogy egyből pár hét alatt. Ugyanolyan ételeket eszek reggelire és ebédre mint eddig, (persze nem zsírosakat, hús többnyire csirkemell vagy pulyka, sok zöldség)viszont vacsorára nem eszek semmit, csak narancsot és ananászt (az ananász és a savanyú káposzta zsírégető). Reggelre nagyon meg szoktam éhezni. Csak étrend változtatással nem fogsz tartósan lefogyni, előbb-utóbb úgyis megunod a különböző diétákat, és egyből visszahízol. A mozgással izmosodsz, nem fog annyira lógni rajtad a bőr.. Heti kétszer 1-másfél órát keményen edzek, nyáron pedig minden nap letekertem 3-4 km-t. Sokan isznak almaecetet is, elvileg az is zsírégető. Én egyszer ittam, undorító egy valami, hányingerem lett tőle.

Remélem segítettem, sok szerencsét a fogyáshoz!

2013. ápr. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!