Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éjszakás vagyok és hoztam...

Nikozia12 kérdése:

Éjszakás vagyok és hoztam magammal egy kevés tökmagot (30g). Elropogtathatom este vagy inkább hanyagoljam?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyos....Milyen munkát végzel ? Aktív leszel az éjszaka folyamán vagy inkább ülő munkát végzel ? És mi a célod, fogyás vagy súlytartás ?
2013. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak nézzed, és nyelj nagyokat vágyakozva


semleges zsír, nem lesz tőle bajod, nem hízlal

2013. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megenném. A párom is. Tipikusan keveset eszik éjszakásban, de épp elég baja van korgó gyomor nélkül is.

A kollégái, gondolom, pizzát rendelnek.


Múlt éjjel általam és főleg a daráló által készített mogyorós-mazsolás nyersbonbont evett bent, elfelejtette hamarabb betermelni. Az finom.

2013. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nővér vagyok. Majd Hajnalban indul be az élet. Olyan 4 óra körül. (mosdatunk stb) Már megettem egy cottage sajtot. Azzal egy jó darabig el leszek.

Még fogyni szeretnék(semmi divatdiéta...május óta életmódváltás +mozgás..-15 kilónál tartok) Csak most így a 3. éjszakámon éreztem h. valami rágcsit hoznom kell.

2013. febr. 21. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is eheted, nem lesz gondod belőle.
2013. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jól csinálod, ez egy jó nass és az is jó, hogy érezted és hoztál, nem erőlteted magadra, hogy márpedig... Az sokszor rosszul sül el.

Akkor Te sikeresen csinálsz egy, a leírásod alapján jó módszert, gratulálok, így tovább :)

2013. febr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2013. febr. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!