Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy valaki 2...

Lehetséges hogy valaki 2 hónap alatt 20 kilót fogyott le csak azzal hogy este 6 után nem evett?

Figyelt kérdés
Hallottam egy ilyen sztorit de nehezemre esett elhinni.
2013. febr. 17. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
kizárt dolog, ezzel max pár kilót lehet fogyni, de azt is csak akkor ha nap közben nem eszik összevissza mindent az ember.
2013. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én meg halottam olyan sztorit,hogy valaki testépítő bajnok lett szteroidok nélkül nehézsúlyban.

mind két dolog megalapozatlan.

2013. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egész nap zöldségeket evett és este zabált be, akkor lehetséges, hogy így olyan keveset evett, hogy ezzel ennyit fogyjon. De normál esetben, ha az ember eleve nem eszik nehéz ételeket estére, azok elhagyása nem eredményez nagy fogyást, max 1-2 kilót.
2013. febr. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mirk ***** válasza:
Aki este 6 után nem eszik az éhesen, nyűgösen, rosszkedvűen fekszik le és jó eséllyel egy dekát sem fog fogyni.
2013. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

20 kilót biztos nem.

Ha valaki minden este 8 kor eddig tele zabálta magát és ezt a szokását felfüggesztette akkor biztos fogyott valamennyit.

De nem 20 kg-t és nem 2 hónap alatt.

2013. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 es azért nincs igazad. Nem szoktam este 6 után nagyon enni, és nem éhesen fekszem le. Hiszen 8 tól már tv-t nézek nem csinálok nagy dolgokat, 10 körül meg alszom. Akkor miért egyek még 8 kor, hiszen az aktivitásom majdnem nulla már ilyenkor. Ha később eszem akkor meg fáj a gyomrom és nem jót alszom.
2013. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sem eszek 6 után, mégsem éhesen fekszek le.

A kérdésre válaszolva: én sem gondolom azt, hogy ez ennyire valószínű lenne. Eleve 2 hónap alatt 20 kilót leadni nem kis teljesítmény, sőt, de hogy szinte semmit nem csinált... hihetetlen. Hacsak nem valami pajzsmirigy-probléma áll a háttérben - akkor még elképzelhető, de akkor sem amiatt, mert este nem evett.

2013. febr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha valaki nagyon jelentős súlytöbblettel rendelkezik, akkor szerintem elképzelhető. Főleg a fogyás elején. Én is fogytam egy hónap alatt 7 kilót, ami kettő alatt már 14 lenne, és ráadásul nem voltam 120 kilós...

Minden attól függ, mennyi a kalóriadeficit.

2013. febr. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én bőven előtte eszem utoljára, kb kettő körül, egyszerűen nem vagyok éhes utána... és nem éhesen fekszem le!
2013. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!