Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok nekem jó fogyókúrát...

Tudtok nekem jó fogyókúrát mondani?

Figyelt kérdés
15 vagyok, és nagyon utálom az alakom. Nagyon sokat csúfoltak ami miatt az önbizalmam is odalett. Elszántam magam, hogy elkezdek fogyózni, de nem tudom hogyan álljak neki. Kábé 3 hónap alatt kellene leadnom 25 kg-ot, mivel a méhemben van egy ciszta és sokszor van hogy nem jön egy-két hónapig. Az orvosom azt mondta, hogy ha nem fogyok le 3 hónap alatt, akkor annyira káros lesz a ciszta a szervezetemben, hogy csak úgy tudnának megműteni, hogy utána nem lehet gyerekem.

2013. febr. 20. 17:07
 1/6 Awful11 ***** válasza:

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 20. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
én tegnapelőtt kezdtem el fogyózni, 14 leszek nem sokára és nekem is kb 3 hónap alatt kellene leadnom 15 kg-t, ha szeretnéd küldhetünk egymásnak üzit és így elmondhatjuk hogy mit hogyan csinálunk stb. :)
2013. febr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az nagyon jó lenne:)
2013. febr. 20. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Na de akkor tessék megfogadni amit Awful11 írt, és nehogy valami agyatlan tini fogyókúrába kezdjetek, mert azok nem jók.


Fogyni lehet és kell is, de okosan kell csináljátok.

2013. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én naponta 4x eszek,az kéne még,hogy 7x xdd

Az én étrendem:

Reggeli-átlagos tál zabpehely tejjel

11órai-joghurt gyümivel vagy salára

ebéd 2 óra fele-amit épen főznek

vacsi fél7,6 fele-salára egy kis sovány hússal

Sport:

Naponta kb 10 km-et biciklizek,néha sétálok a kutyákkal,rohangálok xD

Felülések,hasprés,guggolás,izomgyakorlatok.

Ja,és npaonta minimum nekem 4 l víz....

2013. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!