Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kiakadt a mérleg. Mi csináljak?

Kiakadt a mérleg. Mi csináljak?

Figyelt kérdés
A mérleg 150 kg-ig mér és kiakadt. Még sem csinálok semmit. Miért nem érdekel a súlyom, hogy vegyem magam rá a fogyásra?
2012. nov. 20. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az,hogy meddig akarsz élni.Ha sokáig,akkor ez már lehet motiváció a fogyáshoz.Sok sikert!

Egyébként nem kellenek radikális változások,csak teljesíthető mértékben próbálj változtatni a szokásaidon!

2012. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szaladj el a tüzép telepre és állj rá a mázsálóra.
2012. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd, már milliószor tettél fel kérdést, ha akkor nem tudtuk megoldani, most se fogjuk.

Majd, ha halálközeli élményed lesz, akkor lehet észbe kapsz.

2012. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván valamilyen, a háttérben meghúzódó problémád lehet, s ez mérgezi az életed, s bármikor, amikor előjön a problémád, az evésbe folytod a bánatod, lévén hogy nem tudsz a problémáddal mit kezdeni... Javíts ki, ha rossz a feltételezésem... Első körben jó lenne helyre rakni az érzelmi világod, ami az érzelmi evésedet is elmulasztaná. S utána a fogyás is pikk-pakk beindulna...


Mesélj magadról! Hány éves vagy, férfi vagy nő? Mióta vannak gondjaid a sőlyoddal?

2012. nov. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

17 éves srác vagyok. 4-5 évesen kezdtem el hízni. A szüleim is kövérek, viszont ők gyerek korban nem voltak azok.

Semmi különös érzelmi trauma nem ért, vagyis nem tudok róla. Inkább a kövérségem miatt értek atrocitások.

Az tény, hogy lusta vagyok és, hogy életemben soha sem mozogtam.

A gondom azzal van, hogy valamiért nem érzem át a dolog súlyát. Megszoktam, hogy kövér vagyok és nagyon nehéz ebből a kényelmes életből átzökkenni egy másikba.

Mivel egyke vagyok a szüleim minden jóval elhalmoztak. Végül anyagi problémák miatt ez abba maradt, de az étel minősége nem változott. Sok csoki helyett több kenyeret kezdtem el enni, sütemény helyett kakaós tésztát stb..

2012. nov. 20. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd a TLC csatornán Az élet 250 kiló felett műsort. Hátha észbe kapsz.
2019. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!