Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hete aktívan edzek,...

Három hete aktívan edzek, napi másfél-két órát, odafigyelek az étkezésre, mégis, mintha vastagodnék! Segítség, miért van ez?

Figyelt kérdés
Aerob és erősítő gyakorlatokat csinálok.
2013. febr. 23. 10:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Valószínű túl sokat eszel még mindig és izmosodsz.



De "mintha" vastagodnál:D:D:D:D:D:D

Súlyod csökkent? Lehet csak beképzeled a vastagodást.

2013. febr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

:) Nincs mérlegem, szerencsére, a farmeromon érzem, hogy bakker, nehezebben jön föl rám.

Enni meg csak zöldséget és keveset eszem... Nem is értem.

2013. febr. 23. 10:26
 3/14 anonim ***** válasza:

Csak zöldség mellé mi megy még? Milyen zöldség? Mennyi? Cukros üdítő és társai?


Így én se értem a dolgot.

2013. febr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem eszem húst, már 10 éve. Halat viszont egy éve újra fogyasztok. Cukros üdítőt nem iszom, semmilyen cukrosat nem eszem, sem liszteset, sem rizset, sem krumplit, sem tésztát.

Az igaz, hogy kikandikálnak már a combizmaim, dearra számítottam, hogy ennyi idő elteltével legalább a gatyám kényelmesebb lesz.:)

2013. febr. 23. 10:38
 5/14 A kérdező kommentje:

Zöldségek közül: répa, saláta, paradicsom, uborka, kisebb mennyiségben borsó.

Ma pl. hagymalevest fogok csinálni.

2013. febr. 23. 10:40
 6/14 A kérdező kommentje:
jav:rizst...
2013. febr. 23. 10:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát igazából izom nagy valószínűséggel nem jött fel, ennyi fehérjebevitel mellett, de erre mást nem tudok ajánlani csak azt hogy vegyél egy kényelmesebb gatyát, azt se értem minek ez a vegetáriánus étrend. Na inkább hagyjuk.
2013. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Önbüntetésnek indult tinikoromban (miattam történt szörnyűség miatt), aztán kiderült mennyire felszabadító nem enni húst, és mennyire egészséges lettem tőle. Izmot érzek, de mégis olyan, mintha híznék.

Azért nagyon köszönöm a segítségedet!

2013. febr. 23. 10:47
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne erősítő gyakorlatokat végezz, hanem nyújtókat, amitől hajlékonyabb leszel. Pl. pilates és jóga.
2013. febr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kétnaponta 50 percet jógázom is.:)
2013. febr. 23. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!