Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném eltüntetni a narancs...

Szeretném eltüntetni a narancsbőrt a combomról, de nem tudom, hogyan?

Figyelt kérdés

Tudnátok esetleg nektek bevált módszert írni? Köszönöm szépen!

19/L



2013. febr. 26. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem tudok a kérdésedre válaszolni, de mivel pasi vagyok, elhiheted nekem, hogy az semmit nem vesz el a szépségedből! :)
2013. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A férfiak 99 százaléka a vékony nőket szereti
2013. febr. 26. 13:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én a maradék 1%-ba tartozom. Első voltam.
2013. febr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Szia!Nekem elég fehér a bőröm és az elmúlt évben 10 kg-tól szabadultam meg.A fogyás után csúnya "vonalak" maradtak a csípőmön.Sporttal és egészséges életmóddal sikerült.Ezért miután fogytam és "csíkos" maradtam elkezdtem hullahopp karikázni,még több folyadékot bevinni a szervezetembe és ilyen citromos testápolóval kentem.Ezek mellé nyáron ritkán,de napoztam is.Most már nagyon szépen kihalványult.
2013. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz vele amit akarsz nem fog eltünni.A volt barátnöm végigpróbálta a létezö összes módszert és egy csomó drága krémet,de utánaolvashatsz a neten milyen szerek vannak még amik szintén nem fognak használni.Legjobb ha megszokod,ha valaki szeret emiatt nem fog lapátra tenni.
2013. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
0%
Sav és kóla leviszi, utóbbiban sokáig kell áztatni!! Egyesek szerint az ipari fűrész sem rossz, de azért én azt túlzásnak tartom..
2013. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sport. Ez a varázsszó.

Én is ilyen gondokkal küszködtem, ma már látványosan tűnik el a narancsbőr és puha a bőröm.

Mi is a narancsbőr? A bőröd alatt lévő zsír réteg. Ennek pedig csak egy bevált eltüntetési módja van. A torna.

2013. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És még valami: nagyon fontos a sok folyadék, a sok víz. Én 4-5 litert is megiszok naponta. Ha unalmas, kis citrommal ízesítem.
2013. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem eleg szepen helyrejott a narancsboros combom pedig mar 34 eves vagyok es ilyenkor szerinem a bor mar nem rugalmas. De heti 3-szor jarok kondiba. Picit futok vagy krossz trenerezek es kulso meg belso combra hasznalom a labnyitogatos gepet. Ettol szep feszes lett a kulso combom es mar korant sem annyira narancsboros. Folyadekot is sokat iszom es en sima feszesito dove testapoloval kenem be estenkent a testem.
2013. febr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat! :)
2013. febr. 26. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!