Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne legyek...

Mit csináljak h ne legyek folyton éhes?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyél?

Normális ételt egyél? Zsírok, fehérjék adnak teltséget, a cukros tejes kaják nem.

2013. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Esetleg igyál joghurtot.
2013. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Vannak már ilyen éhség csillapító gyógyszerek..nem olyan drága,vagy ha az nem akkor rágoz..
2013. jan. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak az éhség egy természetes jelzés, nem betegség, kóros állapot.


A borjakat hizlaló tej, tejtermék nagy inzulinszint emelkedést okoz, ami vércukorszint csökkenést okoz (a magas inzulinszint pedig a hízást segíti) és így igen hamar éhséget!

2013. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ne ragózz attol inkább hogy éhesebb leszel.
2013. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
a rágózástól pont hogy nem lesz éhes volt hogy 10-14 napig nem ettem semmit csak rágóztam meg zöld teát vedeltem és nem voltam éhes.
2013. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az szép, és osztogatod itt a tanácsokat...


Kérdező, egyél többet, vagy minőségben mást, vagy oszd el másképp a napi étkezéseidet. Ritkán értek egyet TaplalkozasHarcmuves véleményével, de az éhségérzetet szerintem sem érdemes elnyomni.

2013. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!