Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokkal célzotta...

Milyen gyakorlatokkal célzottan formálni a külső combot, csípőt? Tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, mégis mely gyakorlatokat végezzem erre a területre?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok, egy kislány édesanyja, 155 cm magas, az utóbbi 3 hétben cukor, liszt elhagyásával és heti 3 nap sporttal sikerült 54 kg-ről, 51-re fogyni. tulajdonképpen elégedett vagyok az eredménnyel, egyedül a csípőmön és a combom külső részén van még felesleg, amit szeretnék lefaragni. Milyen gyakorlatokkal tudok hatni arra a részre? Este tudok feltenni képet, hogy lássátok mire gondolok. köszi
2013. febr. 26. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, akkor mégis miért akarsz helyileg zsírt égetni? Egyáltalán nem te döntöd el, hogy honnan menjen le a zsír, ez genetikailag meg van határozva. Diétázz tovább, és onnan is le fog menni.
2013. febr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, folytatom, és erőt is ad, hogy viszonylag rövid idő alatt már 3 kg lement, csak ez olyan kényes terület a nőknél, mindenki elégedetlen vele. Én is...
2013. febr. 26. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Előre bocsájtom, hogy nem bírom a nőt, de Rubint Rékának nagyon jó comb és csípő/popsi gyakorlatai vannak. Csak kell hozzá egy step pad.
2013. febr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!