Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Direkt vettem étcsokit, hogy...

Direkt vettem étcsokit, hogy legalább valami finomat egyek. Erre elszomorított az alábbi "olvasnivaló". Akkor napi 1 kockát sem ehetek, jól érzem?

Figyelt kérdés

Megvettem örültem,csorog a nyálam erre elolvastam és összehasonlítottam a jól tartogatott bocimmal,amit nem merek megenni,rosszabbnak tűnik mint a boci.


[link]


2013. márc. 1. 16:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nekem a 20 kg nem menne olyan gyorsan mivel 174/81 ről indultam és 3 hét alatt lettem most 75-76 =/.

Inkább nem eszek csokit,míg nem leszek 55 :D

2013. márc. 2. 12:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg Nem arról van szó, hogy fogyaszt vagy hízlal a csoki, hanem, hogy egészségesebb az étcsoki, mint a tejcsoki és társai. Az étcsokiban ugy-e több a kakaó, a tejcsoki meg tele van cukrokkal, ami nem valami szükséges a testnek. A vércukorszinted is nyilván jobban megemelkedik ha cukros keveréket eszel, mint a kakótól. A kakaót a szervezet felhasználja különböző formákban. Ja és étcsokiból kevesebbet tudsz megenni.

Én csak azon vagyok felakadva, hogy mindenki mennyire elvan, hogy milyen egészséges a csokoládé. Most komolyan. Egy nap leültem a gép elé azzal a céllal, hogy na most a csokiról keresek, ellenérveket. Hát nem találtam. Egyetlen oldal volt, ahol tárgyalt ilyen olyan csontritkulást, meg hogy a kakaó feldolgozásakor/tárolásakor rágcsálók bejutnak a kakaó közé, meg hogy szőr is kerül így a kakaóba. Tovább Tele van sok adalékanyaggal, telített zsírokkal stb.

Döbbenet. Le akartam mondani erről az édességről, de semmilyen érv nem szól ellene. A fenébe!

2013. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!