Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Direkt vettem étcsokit, hogy...

Direkt vettem étcsokit, hogy legalább valami finomat egyek. Erre elszomorított az alábbi "olvasnivaló". Akkor napi 1 kockát sem ehetek, jól érzem?

Figyelt kérdés

Megvettem örültem,csorog a nyálam erre elolvastam és összehasonlítottam a jól tartogatott bocimmal,amit nem merek megenni,rosszabbnak tűnik mint a boci.


[link]


2013. márc. 1. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem értem mivel tűnik rosszabbnak, diéta alatt egyik se jó.
2013. márc. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
heti 1x egy sor simán belefér
2013. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam,hogy az étcsoki az nem túl cukros meg természetesebb,kevesebb zsír :(
2013. márc. 1. 16:33
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Az étcsoki töményebb a tejcsokiktól, meg jobb is (ha minőségi)

Amúgy meg ha nem egyszerre termelsz be egy táblát, hanem napi egy sort pl, nem kell aggódnod.

2013. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%

Én úgy adtam le 20 kilót,hogy mozogtam és 6 után nem lettem.

Persze ha nem ettem semmit aznap akkor ehettem 6 után is,csak ez egy szabály volt nálam amivel megtudtam gátolni a fölös kaját.

Szóval ha mozogsz és kaja után desszertnek benyomsz 1 vagy 2 kocka bocit azzal sem lesz semmi bajod.

2013. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ezért vagyok kiakadva, mikor nyomatják az okos kolleganőim, hogy az étcsoki az bozony nem hízlal! Nem a fenét, még több is bnne a kalória! Max annyival jobb, hogy nem olyan finom és nem eszel belőle annyit.
2013. márc. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6: Egy jóféle étcsoki finomabb, de ez ízlés dolga is.

A csokival rövid idő alatt rengeteg kalóriát lehet bevinni, nyilván könnyen hízhatunk vele.

Viszont étcsokiból sokkal kevesebb is elég sok embernek. Egy kocka egy tábla helyett, ez volt az én tapasztalatom, amikor még ettem csokit. Valahogy most már nem kívánom, pedig van a szekrényben kétféle is.

2013. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem finomabb, semmilyen étcsoki:)
2013. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem csak ez számít hanem a minőség is gondolom ezt nem kell magyaráznom...kevesebb adalék és hidrogénezett növényi zsír
2013. márc. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne a zsírtól félj már! A CH csak a bűnös a hízás terén!
2013. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!