Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy egy szép testű lány -aki fitnessel foglalkozik- nem jön be egy férfinak külsőleg?

Figyelt kérdés

Ezt csak azért kérdezem, mert furcsállom. Én ha lefogyok még 10 kilót, akkor tényleg szép arányos és jó testem lesz, ami azért már egész jó. A párom meg folyamatosan azt mondja, hogy hülyét kap a vékony lányoktól. Én ha vékony vagyok, akkor nem olyasféle sápadt, löttyedt, hanem mint egy futó. Szép szikár és szálkás. Szerintem az gyönyörű test. Egy nőnek meg főleg!


Én 170 cm magas vagyok és 69-68 kg. Még bő 10-13 kilót szeretnék fogyni, mert akkor leszek szép, de nem értem, hogy miért ellenzi. Szerintetek?


Nem lehet, hogy ő a vékony kifejezés alatt a löttyedt és sápadt élettelen lányokra gondol, esetleg az anorexiás kinézetre, amikor megcsúnyul a bőr és hullik a haj meg rohad a fog?



2013. márc. 1. 23:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet hogy a párodnak így jössz be ahogy vagy...ő a teltebb nőket szereti biztos és fél attól hogy nagyon vékony leszel
2013. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, mire gondol, de létezik, akinek nem a vékony vagy karcsú lányok jönnek be. Ízlés dolga. Van beteg ízlésű is, akinek a nagyon kövér a zsánere... Annyi ember van, nehéz olyan meredek ízlést kitalálni, amivel senki sem rendelkezik.
2013. márc. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Van, aki a teltebb, húsibb lányokat kedveli.
2013. márc. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így igaz! Számomra egyáltalán nem vonzó egy szálkás test, bocsi.. :/
2013. márc. 2. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 170 centi volnék és 60 kiló alá akarnék menni, az én férjem is hülyét kapna, ő sem szereti a csontkollekciókat.
2013. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Az én férjem is kiakadna ha szálkás, izmos lennék. Neki tetszik, hogy kerekebb vagyok, van szép cicim, kerek venekem, pici pocim.
2013. márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként azt mondom, hogy szerintem nem szép, ha egy nő nagyon szálkás... Nyilván löttyedtnek sem kell lenni, de a kockás has, meg látszódó izmok nekem undorítóak, és a férfi ismerőseimnek is nagyrészt...


Szóval igen, a férfiak sem egyformák, simán lehet, hogy neki úgy tetszel, ahogy vagy. Miért ne lehetne?

Nekem sem a Herkules-kinézetű férfiak jönnek be, hiába hiszi mindegyik, hogy a nőknek csak az kell...

2013. márc. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

minden férfi megnézi a feltűnően jó alakú nőket. pont.


de az, hogy a barátodnak hogyan tetszel, már más kérdés. én is fogytam egy 10 kilót, és tervezem a folytatást, de a barátom, már mondogatta, hogy ne vigyem túlzásba és neki nem tetszenek se az izmos, se a nagyon vékony csajok. szereti a szép fenekeket és ciciket. ez egyéni, hogy kinek mi tetszik maga mellett, de szerintem attól még nyilván megnéznek több fajta lányt :)


ellenezni meg esetleg azért is ellenezheti a fogyásod, mert nem biztos magában és fél, hogy esetleg otthagyod, ha ő nem olyan fitt.

2013. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia,egy kicsit cáfolok,mert én is 170cm vagyok és ingadozik a súlyom 57-62 kg között,ez az idegi állapotomtól függ:)))))Tehát a lényeg h ilyen az alkatom,de nem vagyok csontváz,sose fogyóztam és tornázni sem szoktam.Tehát nagyban függ az alkat attól is h mennyi a zsír rajtad vagy a csontod mennyire erős vaskos.Lehet valaki csontváz és husisabb,szerintem itt inkább az eloszlásról szól az egész.Hiába vagyok pl.160cm 50 kg-al ha úgy nézek ki mint egy kólásüveg...Szerintem ezt látják először a férfiak nem azt hogy te a magasságodhoz képest hány kg vagy.Azért update Réka ne legyél,mert ő például kifejezetten csúnya és a nőies alakot messze elkerüli már...jah hazudok a "csinált" cici még a lány kategóriába teszi:)))
2013. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!