Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le hamar?

Hogy fogyjak le hamar?

Figyelt kérdés

Lány vagyok aki 14 éves és teltkarcsú vagyok vagyis dagi..:/

NORMÁLIS VÁLASZAITOKAT KÉREM :DD



2013. márc. 2. 13:47
 1/3 anonim válasza:
en is 14 vagyok...kb 2 honap alatt fogytam 10kg-t..haat en nagyon-nagyon sokat szaladtam ezenkivul mindenfele torna.Napi 2 ora csak torna(na meg a szaladas)..Ne egyel edessegeket,chipszeket,ne igyal uditot.Napi egy szelet kenyer azt is csak reggelire.Semmivel ne egyel kenyeret es probald mellozni a tesztas eteleket.Ha este mindenkeppen enni szeretnel valamit de nincs kedved mondjuk zoldseghez vagy gyumolcshoz(ami persze a legidealisabb),akkor ehetsz fott virslit(termeszetesen kenyer nelkul)..vagy sonkat(szinten kenyer nelkul)esetleg turoval(ha szereted)..szamomra ez eredmenyes fogyokura volt!..Remelem segitettem:)
2013. márc. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne akarj "hamar" fogyni, mert nem lesz tartós. Heti 0,5-1,0 kg a normális fogyás, hogy ne következzen be utána a jojóeffektus.
2013. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen normális válaszaitokat :D
2013. márc. 2. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!