Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy fogyjak le...

Szerintetek, hogy fogyjak le viszonylag hamar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 12 éves fiú vagyok és szeretnék leadni körülbelül 10 kg-ot.Nem mindig tudok meleg ételhez jutni.Anyukám Budapesten,apukám pedig New York-ban lakik,így folyamatosan őrlődöm a két város között.A reptéren nem igazán tudok normális dolgokat enni,max. valami salit joghurtos szósszal.

Otthon általában ez a napi menüm:


Reggeli:

Gyümölcs,joghurt/kefír,teljes kiőrlésű barna kenyér(1 szelet),1 liter zöld tea.


Ebéd:

Sali,néha BIO barna rízs,grillezett hús.


Vacsora:

BIO sonka,abonett,BIO torma(cukor nélkül!).



Szerintem ez nem olyan vészes...Hetente négyszer sportolok.(fallabda[squash],futás)

Persze néha "bűnözöm,de ez nem csokit,hot-dogot jelent...

165 cm magas és 58 kg vagyok.


2010. ápr. 9. 21:54
 1/10 anonim válasza:

csinálj minden este vacsora után 60 felülést életed végéig.Nem fogysz le de legalább a zsír helyett izom lesz.


ja és ne aggódj én 68kg vagyok és 11 éves

2010. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Na nehogymár 48 kiló akarj lenni basszus.

Ha fogynod kéne sztem max 2-3kilo de sztem még annyit se.

2010. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Több zöldség kellene (reggelire és vacsira is), valamint tízóraira és uzsira gyümölcs (kivéve banán). Egyébként teljesen jól csinálod, sokkal jobban, mint felnőtt nők, akik itt osztják az észt meg a baromságokat.

A sali joghurtos szósszal nagyon jó, nyugodtan egyed, és ne aggódj, hogy nem főtt. Talán még jobb is, mint a főtt lenne.


Ha továbbra is így kajálsz, el fog tűnni a meglévő enyhe (!) túlsúly, mert nem vagy kövér. Még fogsz nőni min. 10-20 centit, ilyen kajával normális testalkatod lesz magától is. Csak a sportot ne hagyd abba.

2010. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
mi az,hogy csinalj 60db felulest es zsir helyet izom lesz? ez akkora baromsag .. istenem (:
2010. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen oké a súlyod :D Én 13/L vagyok, és 163 cm, és örülnék, ha én lennék most 58 kg :D :D
2010. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Örülj neki, hogy ilyen vagy!!!!! egy lánynak oda "kell" figyelnie az alakjára, de egy pasinak rosszúl áll a gebeség...pont jó, ahogy most vagy és még amúgyi is fogsz fejlődni!!!!!Amúgy meg nem nem kéne semmi mást csinálnod azok mellett ahogy most élsz..én nem tudnám így csinálni szóval minden elismerésem!!!
2010. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de jó neked!én sokkal ducibb vok.én L/11éves és 70kg

túl sok nekem.

neked ideális.főleg hogy fiú vagy.legfeljebb kell fogynod max. 5 kg-t

2010. ápr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Szerintem is tök oké a súlyod.

Mellesleg jól érzed magad a bőrödben?Ha nem,akkor tedd meg,hogy jól érezd magad.Ha viszont mindennel meg vagy elégedve,akkor hagyd a fr.cba!!! :D

Én 20/L vagyok,173 cm és 82 kg,de így szeretem magam. :)

2010. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ahh!

Még fejlődésben lévő szervezet vagy a férfiak min 26 éves korukig még változnak nőnek formálódnak, nem kell fogyókúráznod elég ha csak nem zabálsz chipszet meg iszod a kólát literszámra!Mozogj rendszeresen, de ne hajts túl magad!

Adj esélyt a szervezetednek hogy fejlődjön, ne sanyargasd magad tök feleslegesen!

2010. ápr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egy fiú ne legyen vékony :P...max mozogj többet ha az ott nem izom^^ de am. jóez neked:)
2010. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!