Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen napi edzéssel tudnék...

Milyen napi edzéssel tudnék lefogyni a combomról vádlimról Júniusig?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,170cm 70 kg.le szeretnék fogyni a combomról és a vádlimról Júniusig. Milyen napi edzéssel tudnám ezt elérni (lehetőleg ne kelljen hozzá szobabicikli meg edzőgépek mert nincs)? Az étrendem nem szeretném túlságosan felbolygatni.
2013. márc. 3. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2013. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

13 évesen közel akkora súlyod van, mint nekem, egy majd' 190 cm magas férfinak.


Nem a vádlidból kell fogyni (mintha ez ilyen megvalósítható dolog lenne) hanem le kell tenni a sütit, csokit, kenyeret, tejes kajákat és igen gyorsan ráállni zöldségekre, gyümölcsökre, húsokra mielőtt még 90 kilósan szeretnél a vádlidon alakítani.

Fogyni fogsz, és ez a lábaidon is látszódni fog.

2013. márc. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
37%

Én 184 cm vagyok és 69kg...

Lehet h nem csak a combodból kéne fogyni ..:)

21L

2013. márc. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
menj fel youtubera írd be keresőbe,hogy belső comb vagy vádli edzés és kidobja a találatokat,ott elmondanak mindent
2013. márc. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

ja,mégvalami

ha az étrendeden nemváltoztatsz,akkor aztán edzhetsz heti 7napot is,nem fogsz lefogyni.mindenhol elmondják,hogy a fogyás 70%-ban az étrenden,30%ban a mozgáson múlik,egyik nélkül nem megy a másik..

2013. márc. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Helyi fogyást még senki nem talált ki. Olyan nem létezik.
2013. márc. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
sport ami ilyen célzottabban eddz:foci,kosárlabda,biciglizés,futás ennyire egyszeru!!xd
2013. márc. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Wér egyszerű. A biciGli. Amikor előtte írták le, hogy a dolgozó izom és a fölötte lévő HÁJ között nincs összefüggés, tehát nincs helyi zsírégetés.
2013. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
de a ezek a legnagyobb izom csoportok amik megmozgathatok én igy tanultam!!!
2013. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A legnagyobb izomcsoportoknak is normális terhelés kell, erre pedig (akár a tekerés mellett) érdemes legalább hetente guggolni, kitöréseket végezni (hagyományos lábedzés).


És még mindig nem lábra fogok edzeni azért, hogy kárcsúbb legyen.

2013. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!