Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye így lefogyhatok? Többi lent.

Ugye így lefogyhatok? Többi lent.

Figyelt kérdés

nagyon szeretnék már fogyni.. minden nap kb 30-40 percet szoktam futni, megállás nélkül. egy héten 3-szor tartok joghurtos napot (ami csak joghurtból és vízből áll). a többi 4 napon pedig háromszor étkezek a reggeli és a vacsora kiwi+alma, az ebéd változó, mert ebédes vagyok a suliban, de sosem eszem meg az egészet. tehát, így futással joghurtos napokkal tudok fogyni? most vagyok 60 kg, és az 50 lenne az álomsúly.

15/L


2013. márc. 3. 14:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és legjobban combról szeretnék fogyni. hallottam arról, h a futástól nem fogyni fog a combom hanem izmosodni. ez igaz?? :OO
2013. márc. 3. 14:41
 2/6 anonim ***** válasza:

ha sportolsz rendesen, akkor minek heti 3 napot koplalni és tönkretenni a gyomrod?


testzsírszázalékod mennyi egyáltalán?

2013. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mi az a testzsírszázalék??
2013. márc. 3. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
"mi az a testzsírszázalék??" hát ez az ;)
2013. márc. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább egyél ötször egy nap kicsiket. Az sokkal jobb, mert nem áll le az anyacseréd. Ne csinálj ilyen joghurt napokat. A szervezetednek mindenféle tápanyagra szüksége van. Egyél sok zöldséget és csirkehúst. Igyál rengeteg folyadékot (min. napi 1,5 l), egyél gyümölcsöt és kevesebb szénhidrátot, az is legyen teljes kiőrlésű vagy rizsből pl. barna.


pl.:

reggeli: zabkása, fele víz, fele alacsony zsírtartalmú tejjel megfőzve, vagy joghurttal, gyümölccsel.

tízórai: gyümölcs (pl: egy alma, vagy egy narancs), vagy joghurt (nem gyümölcs joghurt, mert az tele van cukorral és gyümölcsöt se nagyon látott), vagy uborka, vagy répa

ebéd: amit a suliban adnak

uzsonna: gyümölcs, vagy zöldség turmix, vagy gyümölcs, vagy zöldség, vagy joghurt

vacsora: túró csirkével, vagy zöldséggel, vagy párolt zöldség csirkével, vagy saláta.


Most nyilván nem írtam le minden lehetőséget. Ja és a hús legyen vagy nagyon kevés zsiradékkal sütve, vagy párolva.

2013. márc. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi! :)
2013. márc. 3. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!