Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha eszek fehér kenyeret,...

Ha eszek fehér kenyeret, attól még lefogyhatok, ugye?

Figyelt kérdés

Ha reggelire/délelőtt még eszem fehér kenyeret,nyilván nem 1 kilót,hanem max.1-2 szeletet/vagy 1 zsemlét,attól még le tudok fogyni,ugye?Nagyon löttyedt vagyok,a fenekem és a combom is hájas,az a tipikus,tudjátok,ha megütöm,3 napig remeg rajta a háj:D Ennek ellenére senki nem nézi ki belőlem,hogy 65 kg vagyok,vagyis voltam,mert most már 63 kg vagyok a 160 cm-hez.


Szóval mit tegyek,hogy ne legyek ilyen plöttyedt,és szép,kerek,kemény popsim,combom legyen?


2011. aug. 25. 10:15
 1/4 SzilKa ***** válasza:
sportolj sokat!
2011. aug. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Persze! Eheted, de ne rengeteget. Mellette edzzzz :-)
2011. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ne legyél plöttyedt: erős izmok kellenek, és kevés zsír.

zsír leadáshoz szálkásító étrend (amiben teljesen fölösleges sz.ar minőségű CH-t enned, van barnarizs és barna (teljes kiőrlésű) kenyér is)

izmosításhoz dúsabb, tömegnövelő étrend az edzés mellé. ekkor már inkább mehet a fehérkenyér is, lényeg, hogy legyen bőven energiád edzéshez. pl. amíg zsírosabb vagy, pár hónapig nyomhatnál keményebb edzést, kicsit magukhoz térnek az izmaid, és jobban fog menni a szálkásítás később, meg a súlytartás is.

2011. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fehérkenyértől is le lehet fogyni! rövidláncon, kenyéren és vizen... Kufstein várában ezt már néhányan bizonyították...


úgy egyébként nem!

2011. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!