Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől lefogyhatok? Ha igen,...

Tomi188 kérdése:

Ettől lefogyhatok? Ha igen, mennyit? Vagy teljesen rosszul gondolom? :D

Figyelt kérdés
Nos, 19 éves vagyok 178 cm magas, és 97 kiló. Ha naponta 5x étkeznék, és minden étkezésem 3 DL víz , 20 DKG csirkemell, + 1 gyümölcs, vagy zöldség lenne, akkor fogyhatnék? Vagy ez túl kevés lenne ? Esetleg túl sok lenne a hús?
2013. márc. 1. 05:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Napi 5x 20dkg csirkemell az másképp nézve napi 1 kiló...

Egyrészt ez nagyon sok, másrészt 3-5 nap múlva rosszul leszel már tőle vagy totál megunod. A napi 1x 20dkg már esetleg jó, de ehetsz pulykamellet is. Zöldség/gyümölcs nincs korlátozás (nyilván nem banánról beszélünk).


A másik, hogy a diéta önmagában nem elég, mozogni kell mellette, az az igazi. Sok sikert!

2013. márc. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tomi ,ha tényleg leakarsz fogyni,akkor egyél 3 x és keveset,

-ha meg csak bohóckodsz,akkor lakjál jól 5 x egy nap,

2013. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először is minimum 3 liter vizet naponta tolj be. A 97 kilódhoz inkább négyet. A többi lényegest előttem megírták.
2013. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Hús+zöldség+gyümölcs étkezéssel mindenki fogy, az esetleges hormonproblémák helyrejönnek. Egyébként olcsóbb és finomabb húsok is vannak, mint a csirkemell, ha kedved támad hozzá nyugodtan válassz más húsfélét!
2013. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg unalmas lesz, tapasztalatból mondom.

A másik, hogy 5*3 dl víz rohadtul kevés. Előttem is írták: sokkalta több víz kell, alapból kéne 2 litert innod egy nap, (ha nem diétázol) de ha fogyizol akkor még több kell mert kiszáradhatsz.

2013. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!