Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt hány kg. -t...

2 hónap alatt hány kg. -t lehet fogyni? 1 hét alatt mennyi az egészséges fogyás?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 172cm kb. 88kg-ról indultam 1hónapja most 83 vagyok. Még mennyit tudok fogyni 2 hónap alatt?

Mozogni nagyon nem tudtam/tudok mert mozgáskorlátozott vagyok. Napi 50 felülést birok megcsinálni, meg ha olyan kedvem van táncikálok fél-1órát napközben. Étvágycsőkéntőt szedek 4 napja, ami tényleg sokat segít nagy meglepetésemre.


2013. márc. 4. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti fél-egy kg az egészséges fogyás
2013. márc. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egészséges fogyás valóban heti fél kg.

Viszont akik rendesen és lelkiismeretesen diétába, fogyókúrába, fogyást segítő testmozgásokba kezdenek és nagyobb testsúlytöbblettel indulnak, azoknak általában az első kilók nagyon gyorsan lemennek, meghaladja a fogyás a heti fél kg-ot.

Nekem közel 20 kg-os túlsúllyal pár éve egy egészségügyi probléma miatt kellett diétáznom, elég drasztikusan, nem a fogyás volt a cél, hanem a fájdalmak elkerülése, viszont 3 hónap alatt dobtam le 15 kg-ot.

Apósom szintén egészségügyi okok miatt kezdett dietetikus szakember segítségével fogyókúrázni, róla az első 3 hónapban még sokkal több lement, mint rólam. De mondjuk neki jóval nagyobb túlsúlya is volt.

2013. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én a 70kg szeretném elérni az már nekem tökéletesen megfelelne.
2013. márc. 4. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!