Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elcsesztem a fogyókúrám...

Nagyon elcsesztem a fogyókúrámat ha CSAK ezt ettem ma?

Figyelt kérdés

Vaníliás puding, ami készült:

0,5 l tej (1,5%-ös)

Dr. Oetker Eredeti vaníliás puding

2 kk kristálycukor


az egész lábassal én ettem meg amit ezekből főztem

többet nem eszek ma

holnap már tartom magam a tervhez, de ezt már régóta kívántam, de ha nem eszek mást ma akkor ugye nem gáz?



2013. márc. 4. 15:47
 1/6 anonim válasza:
Nem hiszem. kcal szempontjából ez nem sok. Én is csináltam tegnap pudingot, gyülöcsöket raktam bele, meg éddesítőszert.
2013. márc. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Amikor a pudingot zabáltad nem jutott eszedbe, hogy elcseszel valamit? Gondolkodni is kellene, nemcsak cselekedni... vagy mi jár a fejedben ilyenkor? Megeszek egy lábas cukros pudingot aztán majd keresek pár embert a gyakorikerdesek.hu-n, aki megcáfolja, hogy elcsesztem? Ha ennyire nem megy valami, akkor minek csinálod?
2013. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ezt igennek veszem :)
2013. márc. 4. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek f@szparasztok,mindenkinek van sz@r napja. Igen fiam ez ma sz@r volt..Ezen már ne idegeskedj elmúlt kész. Holnap folytasd,amit elkezdtél és tanulj a hibádból gondold át mindig az ilyen lépések előtt a célod:) És ne éheztesd ki magad heti 1-2x nyugodtan mehet valamilyen finomság.
2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem jó, nem egészséges, nem fogyós kaja, de egyszeri alkalomtól nem lesz bajod!

Húst, zöldséget korlátlan mennyiségben ehetsz, biztos sokan unják már, de én a CH-t amennyire tudtam kiiktattam az életemből és ezeket fogyasztom, fogyok is, 17 kiló lement eddig. :)

2013. márc. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem juttattad a szervezeted megfelelő tápanyagokhoz, de ez van, lépj túl rajta, aztán folytasd a dolgod, mint előtte.
2013. márc. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!