Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha Rubint Réka...

Sweet clementine kérdése:

Mit tegyek, ha Rubint Réka videóival alakot szeretnék formálni, de nem akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Már átnyálaztam az ilyen jellegű kérdéseket, de nem találtam specifikusan az én problémámra illőt. Ez sem éppen a fogyókúrás témakörbe illik, de még ez látszott a legmegfelelőbbnek.

21 éves vagyok, 170 centi magas, 54 kiló, tehát kövérnek nem mondanám magam. Viszont a télen felszedtem a hasamra nem kevés zsírt (máshova nem, nehogy véletlen arányosan nézzek ki), valamint a fenekem is kicsit narancsbőrös.

Na most. Heti 4-5 alkalommal tornázom Rubint Réka DVD-ire (has, popsi/csípő), plusz heti 3-4 alkalommal 20 kilométert biciklizem feszített tempóban. DE: nem szeretnék diétázni, és nem csak kényelmi szempontból, hanem azért, mert elsősorban nem fogyni akarok, hanem feszesedni. Valamint amint egy kicsit fogyókúrásabb ételt fogyasztok, gyakorlatilag eltűnik a mellem. :D

Van rá esély, hogy kitartó tornával, de diétázás nélkül eredményes legyek? Nagyon érdekelnének a vélemények, tapasztalatok!

Előre is köszönöm a segítséget!



2013. márc. 4. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Ha neked tetszik RR izületromboló ugráncája akkor bátran csináld. Fogyni megfelelő étkezéssel lehet, tehát nem fogsz fogyni, ha a mozgás során elvesztett energiát (kalória) pótolod.
2013. márc. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jók Réka edzésprogramjai, ezzel csak az a gond, hogy a hasadról a zsírt ezzel nem fogod tudni eltüntetni, ahhoz muszáj némi aerobik vagy cardio edzést beiktatni, és egy kicsit optimalizálni az étkezést. Mivel ez a lerakódott zsírréteg azt jelzi, hogy bár vékony vagy, de a testzsír%-od megnövekedett, tehát az úgy nevezett "skinny fat" kategóriába kerültél... Ezt le lehet vinni, ha kicsit kontrollálod a szénhidrát bevitelt és mivel izmot akarsz építeni, növelni kell a fehérje beviteledet... Csak és kizárólag úgy lesz feszesebb tested, ha a testzsír%-od lecsökken és a zsírszövet helyét izom veszi át, ezt pedig nem lehetséges csak a sporttal megoldani...
2013. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezennel tudomásul vettem, hogy egy időre lemondunk a kolozsvári szalonnáról. :(
2013. márc. 5. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!