Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek van már bevált, fogyókú...

Nektek van már bevált, fogyókúrás étrendetek? Ha van leírnátok nekem?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, és ehhez egy megfelelő étrendet, olyat, ami már bevált nektek! Köszi előre is!

2013. márc. 5. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Az emberek millió éve zöldségeket és húsokat esznek, esetleg gyümölcsöket.

Az elhízás az utóbbi évezredekben jelent meg, a gabona és tejfogyasztással. Vajon mi lehet a fogyókúrás étrend? :)

2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sok zöldség, gyümölcs kevés hússal?
2013. márc. 5. 16:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Vannak irányzatok, amik működőképesek, melyiket akarod követni? Én kalóriát számlálok, nekem bejön.
2013. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az is jó lenne, a lényeg, hogy fogyjak.:)
2013. márc. 5. 16:27
 5/9 dieta ***** válasza:

Bevált étrend : Kevesebb cukor, fehér liszt helyet előnybe részesíteni a teljes kiőrlésűt .Magassal rosttartalmú étrend (ahol lehet tészta helyet burgonya). De ez semmit nem ér ugyan úgy mint az összes többi ha nem csökkented az elfogyasztott kalóriát .Minden fogyókúra a szervezet kalória hiányán alapul.Vagy kevesebb az elfogyasztott kalória vagy az emésztési problémát előidézve rosszabb hatásfokkal hasznosít a szervezet.A baj akkor van ha a fogyókúra után a mesterségesen előidézte problémát nem lehet megszüntetni.

Én csak a menyiségre figyelek egyébként nem diétázok .

Működik akaraterő kérdése

2013. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az elhízás az utóbbi évezredekben jelent meg, a gabona és tejfogyasztással" hát ez egy jó nagy marhaság...

Az elhízás oka, nem a kenyér és a tej... hanem a kontroll teljes hiánya. Az, hogy az átlag ember napi 4,5 órát tölt a tv előtt pattogatott kukoricát majszolva, főzés helyett pizzát dobunk a sütőbe és víz helyett az akciós tescos kólát szürcsöljük. Hogy minden valamire való alkalomkor sört piálunk és tortát zabálunk és a budira is a legújabb audival megyünk. Hogy bármilyen alkalom van mindig van kaja és üdítő és a barátokkal nem tollasozni megyünk ki mint régen, hanem beülünk a McDonalds-ba. Az elhízás oka, ez: az életmód... nem pedig a kenyér meg a tej...

Tippem pedig a fogyásra 3 egyszerű szabály:

- no cukor

- no fehér liszt

- sovány húsok

Emellett bármit ehetsz, bármilyen kombinációban...és még sportolnod sem kell hozzá...

2013. márc. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tessék, én ma ezt ettem:

Reggeli: 1 db narancs

Ebéd: jégsaláta, 1 db paradicsom, fél konzervnyi paprika szószos hal

Uzsonna: 1 tányér húsleves (répa, krumpli volt benne, se hús, se tészta)

Vacsora: fasírt főtt brokkolival (lesz)

2013. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem előbb kéne enni a főtt ételeket,este pedig a salátát,gyümölcsöt v hasonló könnyű ételeket ;)
2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mert a főtt (hőkezelt), szerkezetében károsodott, az emésztő enzimek számára könnyebben hozzáférhető ételek "nehezebbek" mint a nyers "könnyű" ételek?


Másik:

A mértéktelenség a gond? Milyen dolog már, hogy evésben az embernek kell mértéket tartania, s ha nem tart akkor ő a hibás. Elvileg teljesen biztonságosak és megfelelőek az ételeink.. akkor miért kell mértéket tartani?


Ja hogy egy tej-kenyér étel közelében sincs a biztonságos, megfelelő élelmiszernek..

2013. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!