Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki ír nekünk egy hízókúrát...

Valaki ír nekünk egy hízókúrát és egy fogyókúrát?

Figyelt kérdés

13 éves lányok vagyunk,rámférne kb.5 kg,barátnőm 10 kg-ot szeretne leadni.Tanácsok,hogy miket együnk és miket ne?

Légyszíves azt ne mondjátok,hogy fiatalok vagyunk,nem egészséges meg stb...köszönöm előre is :)


2011. máj. 2. 19:49
 1/7 anonim válasza:
Jelenleg mennyi a súlyotok? Miket esztek? (külön-külön)
2011. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

170 cm/50 kg Én mindent megeszek,szó szerint...és sokszor sokat :)


167 cm/64 kg Ő nem eszik szénhidrátot:)

2011. máj. 2. 20:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Az már biztos,hogy rendszeresen fogunk járni futni...mindenben támogatjuk egymást:)
2011. máj. 2. 20:35
 4/7 anonim válasza:

Nagyon komoly "hízókúra" nem szükséges neked szerintem, de ha mindenáron fel szeretnél szedni pár kilót, akkor tarts egy pótvacsorát lefekvés előtt, nem kell főtt ételnek lennie, egy jó adag gyümölcsjoghurt, tejberizs, túrókrém, banán(turmix), stb. tehát amiben van fehérje is és szénhidrát is. Ne feledkezz meg azonban a mozgásról sem, mert könnyen több is feljöhet, mint amennyit szeretnél.


Barátnődnek is első talán a mozgás, heti 3-4 alkalommal egy futás szerintem simán belefér. Kajának meg zöldség gyümölcs menjen, húsfélékből pedig hal és csirkemell, ő ha lehet kerülje a kenyeret, péksüteményeket, cukros ételeket.


Fontos, hogy ne akarjatok hirtelen fogyni/hízni!


Sok sikert hozzá!

2011. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönjük!

Egyébként én kifejezetten az a "semmitől sem hízok" típus vagyok :|

2011. máj. 2. 20:58
 6/7 anonim válasza:
Sokan cserélnének akkor veled :)
2011. máj. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szépen mindketten elkezdtek sportolni..pl eljártok futni
2011. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!